Bilalgkts kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Pikselleşmesi ve Çizgiler Oluşması

Parmak izi okurken olmuyor ki ekran parlaklığı en kısık derecede ayarlıyken oluyor çizgiler
  2. B

Yardım Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Pikselleşmesi ve Çizgiler Oluşması

Bendede aynı hata var ve en güncel sürümde devam ediyor büyük ihtimalle her mi note 10 lite'da olan bir şey bu
  3. B

Yardım Yardım forumu mu para tuzağı forumu mu belli değil?

Yardım etmeye gelince kimse yok şimdi mi aklınıza geldi büyük bir aile olduğunuz? geçmiş konularda vardı evet yardımcı olmuşsunuz arkadaşa ama cihaz modeli redmi note 5 di yanlış hatırlamıyorsam. bilmesem hiç bu işe kalkışmam herhalde sadece onu değişmeyi unutmuşum. Bilmiyorsanız boş tatava...
  4. B

sağolasın 1579809296 Sen kimsin ya asıl saygısız olan sensin ve senin gibiler. o konuyu lütfen diyerek açmışım yardımcı olan bile olmadı! beğenmiyorsan çıkmakta bakmamakta özgürsün.
  5. B

Para tuzağından kastım birisi özelden 150 tl yazmış. Yakınımda bir telefoncunun 50tl fiyat verdiği bir tamire.Bu arada Siz avukatı mısınız?
  6. B

Arkadaşlar 3 gündür foruma konu açmak zorunda kalıyorum aranızda bazı bilgili arkadaşlar vardır diye. ve bu arkadaşlar yardım etsin diye. Ama açtığım konular sonuçlanamadan hepsi kilitlendi çöp kutusuna atıldı adminler tarafından. Burda insan gibi yardım istiyorum eğer bilen dürüst arkadaşlar...
  7. B

Yardım Arkadaşlar lütfen yardım edin..

EDL'den başka bir çözüm yolu illaki olmalı hocam yardımcı olun lütfen.
  8. B

Cihaz aldığımda unlocktu ilk giriş yapılan hesabı bilmiyorum hocam.
  9. B

Girebiliyorum ama konunun başında da bahsettiğim gibi flash xbl hatası veriyor unlock olmadığı için. 1579718543 Denedim fakat telefondan giriş yapılmadığı için %99 da hata veriyor açmıyor.
  10. B

sms doğrulaması yapamıyorum cihaz açılmıyor Zenex hocam buraya bakabilir misin?
  11. B

cihazım Xiaomi Redmi Note 7 bootloader kilidi kilitlenmiş durumda ve sürekli recovery modda kendini yeniden başlatıyor. Ne yapsam düzelir lütfen acil yardım ederseniz sevinirim 2 gündür cihaz böyle. Fastboottan miflash ile rom atmayı denedim fakat ''flash xbl error'' hatasını veriyor...
  12. B

Rom redmi note 7 miui 11.0.4 EEA recovery dosyası lazım arkadaşlar

öncelikle selamın aleyküm iyi forumlar. redmi note 7 cihazım için recovery rom gerekli atar mısınız
Üst Alt