bilal kullanıcısının son içeriği

1. B

Wolf Os JAVA V13.0.10.0 Global EEA Sweet-Sweetin

Evet bu sürüm
  2. B

Orangefox twrp ile yüklendi rom güzel stabil
  3. B

Rom twrp ilemi kurulacak 2 kez twrp ile denedim hata veriyor
  4. B

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

Bu widget oturmamışmı yada eu da olmayacakmı anlamadım widget leri 2 aydan fazladır miuipro miuitr romda kullanıyorum
  5. B

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar rom twrp ile yüklenmiyor fastboot ADB ile yükleniyor kendi içinde zaten
  6. B

Rom CipherOS-1.7-Astra Android 11 (Note 10, Pro, CC9)

Bende eu stabil 12.5.4 sürümü bu sürümde kursam sıkıntı olurmu
  7. B

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Arkadaşlar sağdan soldan miuipro çok aradım baktım olacak gibi deyil en son para yatırdım 3 aylığına şimdi rahat kendi sayfasında romu indirip kuruyorum miuipro gerçekten başka güzel tavsiye ederim
  8. B

Haber Bir devrin sonu! Artık Xiaomi telefonlara IMEI atılamayacak!

Aslında çoğunuzun ya bilmediği yada atladığı bir konu var xiaomi bunu samsungla olan türkiye rekabetinden dolayı yaptı ikiside en çok ben telefon sattım muhabbetine girdi Eee Samsung resmi giriş yaptığı için sayı belli ama xiaomi genelde kaçak yollarlan geldiği ve imeil deyiştiği için resmi...
  9. B

Rom Poco F2 Pro/K30 Pro ONEOS Haftalık/Beta Rom Android 11 Miui 12.5 (Video)

Yav bu oneos romu kuruyorum deyişik birşey varmı diye açılış animasyonu dışında biri bana bir fark söylesin 1624396312 Oneos ve miuimix rom eurovision betayı alıp açılış animasyonunu deyiştirip yqyınlıyırlar sayılan özelliklerin hiçbirini görmedim miuipro gerçekten kral rommuş
  10. B

Patlamış derken
  11. B

Harun bu kim sayfadaki linklerimi söylüyor
Üst Alt