Bilal Alay kullanıcısının son içeriği

1. Bilal Alay

MIUI 12 Mi note 10 global sürüm miui 12 geldi

Sağolun teşekürler bencede herkese farklı gelebilir güncelleme
  2. Bilal Alay

Yani çok aşırı mi kötü acaba
  3. Bilal Alay

Güncelleme mi diyorsun yani daha iyi olması lazım değilmi 1599128755 Bilmiyorum artık geç geldi bana 1599128773 Memnun musun sen peki
  4. Bilal Alay

Mi note 10 kullanıcıları sizde durum lar ne
  5. Bilal Alay

Yardım Mi note 10 miui 12

Yani gelir diyorsun uz kesinlikle değilmi otomatik
  6. Bilal Alay

Yardım Mi note 10 miui 12

Herkese iyi günler cihazım IMEI li global sürüm hala miui 12 gelmedi şuan tek bana mı böyle yoksa herkesemi gelmedi cihazım IMEI li olduğu için mi gelmiyor gelmiyorsa ne yapmam lazım sağolun canım sıkıldı ama bayadir
  7. Bilal Alay

Yardım Mi note 10 Netflix HD izliyimeme sorunu

Peki tek twrp yi yüklesem magisk root oluyor galiba pek güven miyirum tek twrpyi yuklesek güncelleme yapabilirmiyiiz
  8. Bilal Alay

Anladım hocam kesin gider diyorsunuz yani
  9. Bilal Alay

Yanı demek istediğim benim TWRP yüklü değil şuan bana güncelleme gülse yapabilirim değilmi onu demekt istiyorum yapabilirsin diyorsun yani otomatik gelir
  10. Bilal Alay

Peki bişey sorcam ben TWRP kurmadım normal otomatik güncelleme gelirmi geldi ben yaptım Imeı g Peki ben TWRP yada magisk yüklemedim vardı gitti ben otomatik güncelleme alırmıyım net bı cevap alamadım alsam indirdim ayarlardan yuklesem ımeım gidermi
  11. Bilal Alay

Onu nasıl kurucaz bende root yok twrp vardı gitti nasıl gitti onuda anlamadım zaten
  12. Bilal Alay

Kayıt yaptırıp bak bide kayıt yaptırdıktan sonra oluyordur
  13. Bilal Alay

Bende öyle değil zaten zor iniyor Netflix L1 değil benimki yurtdışı tel İmeı kayitli
  14. Bilal Alay

Sağolun teşekürler peki xiomi büyük bir firma yanı bunu niye alamamış biliyormusunuz bu gerçekten üzdüfacepalm~~
  15. Bilal Alay

Gerçekten çok Can sıkıcı bir sorun bu kadar güzel ekran li Bir telde HD izliyememek can sıkıcı bunun çözümü nedir üyeliğim HD üyelik tir L1 lisansı olduğu için diyorlar ama. Bana gerçekten çok saçma geliyor yanı Telin lisansı uymuyorsa napayım ben HD izlemek istiyorum böyle saçmalık mı olur Yeni...
Üst Alt