BigBoss kullanıcısının son içeriği

1. BigBoss

Mi4 Ekranı kırıldı

Hocam kusura bakmayın, geç gördüm. http://s.aliexpress.com/3QrIbuuE MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. BigBoss

Duyuru 3. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması Başvuruları [29 Ekim - Ankara]

Arkadaşlar seneye Bursa da yapalım şu buluşmayı yaa :( MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. BigBoss

Mi4 Ekranı kırıldı

Aliexpress den 25 $ a almıştım. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. BigBoss

Haber Xiaomi Mi TV 3S: Xiaomi’nin En Akıllı Televizyonu

Türkiye de olsa da alsak. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. BigBoss

Xiaomi Mi 5s

Allah aşkına böyle bir cihazı kim elinde kırmak ister ki hocam. Sizinki de söz yani.
  6. BigBoss

Xiaomi Mi 5s

Arkadaş şuradaki " " videoya göre belki sorun var demiş olabilir. Açıkcası bunu görünce bende biraz soğur gibi oldum.
  7. BigBoss

Yardım Android 6 Dan Kitkata Dönüş

Hocam bende imei problemi yaşadım.Bana da yardımcı olabilirmisiniz? Çözümü buraya yazarsanız,aynı sorunla karşılaşan benim gibi arkadaşlar da yararlansın.
  8. BigBoss

0-6 ay arası bebeği olanlar baksın (Gaz Sancıları)

Yuhuju hocam, kaydettiğiniz sesinizi siteye koyarsanız uyumak için bizde kullanabiliriz. [emoji3] MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. BigBoss

Çok teşekkürler oruba hocam. Aynı dediğiniz gibi haqanguven hocam. Mesele annede bitiyor ,sonuçta sütten geçiyor birazda. Ama hocam kızma, senin gibi abimizi sinirlendirmek istemeyiz sonuçta.haha-- chatin_62 hocam,youtube da bebeklerle alakalı izlemediğimi video kalmadı benim. Bebek...
  10. BigBoss

Merhabalar arkadaşlar ; 0-6 ay arası bebeği olanlar gaz sancılarının ne demek olduğunu iyi bilir. Benim kızım kolik denen bu gaz sancılarından çok çekti ve bana da çektirdi. Gece uyku yüzü göstermedi. Öğrendim ki süpürge sesi,fön sesi gibi sesler bebeğin anne karnında duyduğu seslere benziyormuş...
  11. BigBoss

Uygulama Andro Turk Radyo

Hocam hiç merak etmeyin. Android radyo programı yapmayı düşünüyorum. Yaptığım da reklam koymamak gibi bir niyetim var. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. BigBoss

Uygulama Andro Turk Radyo

Çok güzel bir program ama çok fazla reklam koymaya başladılar. Eskiden sadece alt tarafta çıkıyordu. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. BigBoss

Anket Xiaomi Mi5 Satın Almayı Kimler Düşünüyor Anketimize Katılın

Bir kaç ay beklenirse mi5 pro daha da aşağı düşer herhalde. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. BigBoss

Haber Xiaomi Mi 5'in sızdırılan canlı fotoğrafı tüm söylentileri çürüttü

Tip olarak bence hoş. Asıl mesele fiyatı ne olacak? MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. BigBoss

Satış TinyDeal ve MiuiTürkiye'den bir adet Mi Band 1s kazanmak ister misin?

http://m.tinydeal.com/en/product/JXD-509G-24GHz-RC-FPV-Drones-with-2MP-58GHz-Camera-p-156577 Bi quadcopter alasım var. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt