bidiskop kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Parmak izi+desen

|( ilginç bi sorun. Çözümünü merak ediyorum
  2. B

Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

kurduk kullanıyoruz bakalım. android one da dokunmatik sıkıntısı bunda var gibi (yani gitmesi ümit ederek kurmuştum :( ) haliyle bi tık yavaş şarj konusunda tam deneme fırsatım olmadı gözlediğim çalışmayan bir özellik henüz farkedemedim
  3. B

Yardım mi flash bir hata ile sonlandı

teşekkür ederim dediğiniz gibi clean and lock ile formatlayınca bootlader da kapandı uyarı gelmedi. şimdi herşey normal. Sadece recoverye giridğimde NO COMMAND uyarısı var. o da çok problem değil.
  4. B

Yardım mi flash bir hata ile sonlandı

mi a2 lite cihazıma miflash ile V11.0.14.0.QDLMIXM_10.0 glabal rom yükledim. Güncelleme öncesi bootloader açık + twrp+ magisk vardı (çalışmıyordu). clean all seçerek yükledim. cihaz normal açıldı açıldı.ve çalışıyor gibi. ancak miflash bir hata ile sonlandı. hata fotoğraftaki gibiydi. daha...
  5. B

Yardım ekran kırık güvenilir kime yaptıra bilirim

çıta ve ek çıta ve ekran arasında wifi flex anten var. muadillerde bu anten yok. sade ekran değişiminde de dikkatli olmak gerekiyor. ekran sökülürsen yapışık flex anten yırtılıyor. bence tasarımsal bir yanlışlık. çok seviyordum ama maalesef 2 yıl bitti çöp oldu. gerçi fiyatına göre çok iş...
  6. B

Yardım A2 Lite Telefonum Uzun Zamandır Yavaş Çalışıyor

cihazın özelilkleri artık günümüze göre düşük kalıyor. özellikle çok sayıda uygulamada kullanıyorsanız. daha da yavaş olacaktır.
  7. B

Soru Mi a2 lite uygulamaların arka planda kapanması

aynı sorun bende de var sanırım genel android ile ilgli o şekilde ayarlanmış gibi bir ayar da bulamadım telefondan örneğin bankcılık uygulamasına g.r.yorsun iban kopyalamk için mesajlara gidip geri geliyorsun uygulama tammaen kapanmış tekarar giriyorsun. can sıkıcı. muhtemelen batarya...
  8. B

Rom Mi A2 Lite - Global Kararlı Rrom V11.0.10.0.QDLMIXM İndirme Bağlantıları

REsimde ğpaylaştığım özellikte mia2 lite telefonum var. bootloader açık ve twrp + magisk (root) yüklü bu sayfadaki romları yükleyebilir miyim herhangi bir sıkıntı olur mu?
  9. B

Rehber Mi Max 2 BL Kilidi Açma + Twrp + Root + Global ve Xiaomi .EU Rom Yükleme

twrp ve root (magisk) yüklü burdakilere göre yüklemiştim. Kaldırmak istiyorum ikisini de önerisi olan nedir? Telefonun güvenlik uygulamasında böle bir sorun var diyo (root olduğundan) onar seçeneğine tıklayınca rom indirmeye başlıyor. Ama devam ettirmedim . Acaba devam desem direk...
  10. B

İpucu Magisk Manager SafetyNet Control "Ctsprofile:False" Hatası Çözümleri

1.çözüm benim ctsProfile:False hatasını çözdü
  11. B

Yardım magisk root uygulamayı kaldırınca telefon açılmadı

eyvallah usta öyle halloldu ama bu magiski sorunsuz kaldırmanın yolu yok mudur acaba? ya da bu hatanını sebebi biliniyor mu? bi yerde gördüm adamtelefondan magisk kaldır diyo normaltelefon reset atıp açılıyor :/ bizim mi max 2 mi logosunda kalıyor.
  12. B

Yardım magisk root uygulamayı kaldırınca telefon açılmadı

Aynı sorunla karşı karşıyım. Var mı önerisi olan.
  13. B

Soru Hızlı şarj

Benzer sorun yasadım. Kabloyu değiştirince düzeldi. Ama sanırım kablo yine gitti 2-3 gündür benzer sorun yaşıyorum.
Üst Alt