Bhll kullanıcısının son içeriği

1. Bhll

Yardım Sistem uygulamaları güncellenmesi

Otomatik güncellemeler kapalı play Store güncellemesi de kapalı fakat müzik temalar ve mi picks denen uygulama kendi kendine güncelleniyor bunun sebebi nedir ve nasıl kapatılır?
  2. Bhll

Soru Robot süpürge sürekli şarjda kalmalı mı

Mi Store'dan midea m9 robot süpürge aldım haritalama vs herşeyi yaptım toz alma konusunda gayet memnunum şimdilik ama aklıma takılan nokta bu tarz süpürgeler sürekli şarjda beklemeli mi yoksa şarjı bitince mi şarja bağlanmalı
  3. Bhll

Yardım Pubg için ekran filmi

Cevap için teşekkürler. Onu da denedim lakin dokunmatikte sorunlar oldu .poco cihazların üzerinde gelen koruyucu filmler ne olarak geçiyor piyasada
  4. Bhll

Yardım Pubg için ekran filmi

Selamlar. Cihazın ekran koruyucu filmini değiştirdim ama fabrika çıkışı üzerinde gelen film gibi bir film bulamadım şu an hidrojel denilen filmlerden takılı ama pubde parmaklar ekranda eskisi gibi kaymıyor ekran filmi için önerisi olan var mıdır ya da başka bir metodu
  5. Bhll

Sohbet Şehirden Manzaralar

Eskişehir. Poco x3 pro
  6. Bhll

Yardım Grafik sürücüsü yok

Geliştirici seçeneklerinde pubg varsayılan sürücü olarak seçili 2. Bi seçenek sistem sürücüsü. Sistem sürücüsünü seçsem oyunda bir iyileşme olur mu sizce
  7. Bhll

Soru CPU başına arabellek boyutu nedir?

Kayıt günlüğünü kapatıp cpu başına ara bellek boyutunu 36ya çektim pubg fark edilir hızlanma oldu. Ama eskisi gibi spray atamıyorum
  8. Bhll

Oyun Pugbde grafik sürücü tercihinin önemi

Bilgisi olan yok herhalde
  9. Bhll

Oyun Pugbde grafik sürücü tercihinin önemi

Selamlar. Pugb Mobile oynuyorum cihaz Poco x3 pro sürüm 12.5 . Kayıt günlüğü çözümleyici boyutunu 64 kb cpu başına ara bellek boyutunu 65 kb yaptım oyun fark edilir derecede akıcı hale geldi.fakat bu ayarlardan önce 3x spray ip gibi giderken şu an eskisi gibi iyi değil. Birde artık oyun sürücüsü...
  10. Bhll

Rom Sadece batarya odaklı rom

Konudan bağımsız ama belki değiştiren vardır orijinal batarya nereden değiştirebilirim?
  11. Bhll

Yardım Ekran parlaklığı ve canlılığı

Renk şemasını söylüyorsan tek tek denedim olmadı özel sekmesinden kendim ayarladım yine olmadı.formattan sonra oldu
  12. Bhll

Yok değil her hangi bir videoda da aynı
  13. Bhll

Selamlar . Gece YouTube videoları izlerken fark ettim tam ekranda iken saate bakmak için bildirim çubuğuna dokundum bildirim çubuğu aktif olunca görüntü kalitesi daha bir canlı oldu oldu bunun nedeni nedir ve ekranı her zaman bu görüntü kalitesine nasıl getiririm şimdiden teşekkürler.
  14. Bhll

Yardım Arka plan menüsü

Selamlar . telefona format attım ancak arka plan sekmesine basınca ayar menüsü açılıyor arka planda olan uygulamaları göremiyorum.eskisi gibi olmasını istiyorum nasıl yapabilirim cihaz Poco x3 pro
Üst Alt