BGBBGB kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım vowifi türk telekom

* # * # 663368378 # * # * ile mbn config loadinge girdim. Oem_sw secili olan yeri mbn_eea yapip update ettim. Suanda kullaniyorum. Eu rom miui 14 stable
  2. B

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Ozelligi kaldirmislar romdan. İse yarar bi ozellikti uzuldum
  3. B

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

21.5.27 guncellemesi geldi ama mesajlar da saga cekince okundu yapma ozelligi gitmis gibi duruyor. Yukleyen arkadas olursa kontrol edebilir mi?
  4. B

Çözüldü Vanilla yazi tipi Tr karakter istek

Hocam harikasin ellerin dert gormesin
  5. B

Çözüldü Vanilla yazi tipi Tr karakter istek

Merhaba arkadaslar Cok begendigim bir yazi tipi var fakat turkce karakterleri eksik. Begenen yada ilgilenip Türkçe karakter ekleyebilecek ve mtz olarak paylasabilecek arkadaslardan yardim bekliyorum
  6. B

Recovery [Android 11 Uyumlu] TWRP 3.4.2 Mi 10 & Mi 10 Pro & Mi 10 Ultra

flashify dan denedim. one click.bat ile denedim. pitchblack kurabiliyorum fakat bu twrp de hep fastboot ta kalıyorum.
  7. B

Soru Xioami Mi 10 (umi ) tek hatlı cihaz çift hatlı olurmu

İmei islemi sonrasi vowifi ve volte kullanabiliyormusunuz ? Bide nerde yaptirdiniz?
  8. B

Soru Tr garantili Mi 10 Umi Çift Hat?

2. İmei icin repair islemi yaptirman gerektiginide unutma tabi
  9. B

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

Maalesef bir çözüm bulamadım. wipe / advanced wipe menüsünde hala system gözükmüyor. telefonu ekran kilidi şifresi ile decrypt ediyoruz o da geçici bir çözüm maalesef. telefon tercihlerimi çok yanlış yapıyorum sanırım.
  10. B

Yardım TWRP wipe bölümünde system görünmüyor

Mi 10 kullanicisiyim. Wipe system bende de yok. Temiz kurulum yapmak istersem her defasinda format data mi yapmaliyim? Ayrica telefon sifreli kaldi. Twrp ye her giriste ekran kilidi sifremle cozuyorum cok sinir bozucu bir durum
  11. B

Soru Miui 12 mi 10 a

Evet ekran sifresini yazinca decrypt islemi yapiyor. Yalniz malum rom degistirmek istersem system klasorunu wipe etmek gerekecek. O yuzden cihazin sifrelemesini kaldirmak istedim.
  12. B

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

Hocam merhaba. Buradaki anlatima gore twrp kurdum fakat wipe menusunde system i goremiyorun. Telefon encrypt kaldi sanirim. Format data ve disable dm verity , farkli twrp gibi araclarda kullandim cozume ulasamadim. Bir oneriniz var midir?
  13. B

Soru Miui 12 mi 10 a

Hocam ben tek tusla twrp yukleme araci ile twrp kurup eu stable miui 12 kurdum. Format data ve disable dm verity gibi cozumler de denesem telefon sifre soruyor twrp de. Decyrpt etmenin bir yolu var midir ?
  14. B

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

wzsx150 ye ait 3.4.0 ve 3.4.2 , orjinal 3.3 sürümlerini denedim ama maalesef. telefon hala şifreli.
  15. B

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Selamlar. Bu cihazı bootloader kilidini açıp, twrp yükleyen arkadaş varsa, format data yapmama rağmen telefonu şifreleme özelliği gitmiyor. yardımcı olabilir misiniz ?
Üst Alt