beyzagur kullanıcısının son içeriği

1. beyzagur

Çözüldü Google Asistan kapatma

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Az önce başka bir işlem için telefonu açıp kapattım ve kendi kendine düzeldi. Sanırım sistemde bir hata olmuş
  2. beyzagur

Google asistan kapanıyor ancak bu kısa yol açık kaldığından aynı sorun devam ediyor 1606733556 Google asistan kapanıyor ancak bu kısa yol açık kaldığından aynı sorun devam ediyor
  3. beyzagur

Asistan uygulaması ayrıca görülmediği için google uygulamasının veri ve önbelleğini temizledim maalesef değişen bir durum yok
  4. beyzagur

Merhaba bir kaç gündür tam ekran modunda ekranı yatay kullanan uygulamalardan çıkarken sorun yaşıyorum. Google asistan otomatik olarak açılıyor. Ayarlardan google asistanı kapattığımda ise uygulamadan çıkmaya çalışırken google asistanı aç şeklinde bildirim geliyor. Bundan kurtulmak için ne...
  5. beyzagur

Yardım Mi 8 ekran solukluğu

Hocam konunun üstünden çok uzun zaman geçmiş büyük ihtimalle formatladınız ama ben yine de yazıyım. Aynı sorunu bende yaşamıştım kendi kendine ekran soluklaştı ayarlardan oynasamda bir türlü düzelmiyordu. Uzun süre bu şekilde kullandım. Yaklaşık 2-3 hafta. Telefonu çok açıp kapatmak tesadüf bir...
  6. beyzagur

Yardım Mi vacuum çift wifi bağlantısı

Merhabalar 2 gün önce mi vacuum cleaner aldım ancak evin arka tarafında wifi çekmiyor ve oradaki hareketleri rastgele, geçtiği yerlerden defalarca geçiyor. Wifi sinyal artırıcı alarak bu sorunu giderebilir miyim,çift wifi bağlantısınu destekliyor mu?
  7. beyzagur

Yardım Mi 8 şarj problemi

%18 e kadar olan süreler
  8. beyzagur

Yarın normal kullanımda pil döngüsü paylaşırım bugün ki çok karışık
  9. beyzagur

Bu hesaplamaya göre benim 1.5 yıllık cihazda pil sağlığı %92 çıkıyor ama ekran sürem maks 3.5 saat. Pili harcayan bir şeyler var demek ki :/
  10. beyzagur

Soru Adım sayar uygulamasi

Hocam bendeki de mi8 orijinal rom bölge veya sürüm kaynaklı olabilir belki son sürüm ve hindistan bölgesi seçili bende
  11. beyzagur

Soru Adım sayar uygulamasi

Bu ekranda adım sayar özelliği var
  12. beyzagur

Sohbet Son Tecrübeleriniz İle Önereceğiniz Kılıf

Arkası sert cam gibi bir malzeme kenarları silikon ve gayet sağlam tavsiye ederim
  13. beyzagur

Oyun Call of duty mobile donma hatasi

Mi 8 miui 11 battle royal modunda ilk oyunda kasıyor oyundan çıkmadan düzelmiyor
  14. beyzagur

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Miui 11 de her zaman açık modu bende çalışmıyor çalışan var mı? 1572956923 Bana biraz daha akıcı gibi geldi ama uzun kullanımda ne olur bilmiyorum
  15. beyzagur

Soru Mi 8 batarya

Bende miui 10.3.5 sürümündeyim ama ekran süresi 4-5 saat. Miui 11 güncellemesini bekliyorum umarım düzeltmişlerdir
Üst Alt