Beyza74 kullanıcısının son içeriği

1. B

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

İos tema lazım bildiklerinizi paylaşabilirsiniz
  2. B

Hocam selam temanız nedir şebeke pil vs iphone gibi
  3. B

Rom 15.02.2023 Promeo MIUI 13.0.5 Rom

Olmuyor 1665579172 İstenilen URL sunucuda bulunamadı diyor
  4. B

Rom 15.02.2023 Promeo MIUI 13.0.5 Rom

Usta link bozuk mu
  5. B

Aynen android 11 de şuan bi kere bile olmadı ama ne zaman android 10 sürümlü roma geçsem acayip bi şekilde ghost touch oluyo ve sıkıntı çıkarıyor fixler dosyalar yükledim ama bende hiç bir faydası olmadı şuan siz hangi romdasınız promeo son sürüm mü
  6. B

Ghost touch oluyo bu sürümde android 10 olduğu için sanırım aslında rom çok iyi ama ghost touch oluyo tianma panelmiş benimki bu ghost touch tamemen yok edemezmiyiz şuan android 11 de sıkıntı yok hiçte oluşmadı ghost touch şuan kullandığım 12.5.4 promeo mui mind geçmek istiyorum fakat ghost...
  7. B

Romu kurdum fakat wolte ve vo wi-fi aktif olmuyo birde Google sayfasında URL açacak uygulama bulunamadı gibi birşey çıkıyordu Chrome indirerek çözüldü yardımcı olursanız sevinirim
  8. B

Recovery Mİ 9T/Davinci SkyHawk Recovery-Twrp 3.1

Mi 8 se kullanırken mi room yüklemiştim beta 9.10.10 acayip pil performansı sunuyordu sensör sorunu vardı ama pil için o romda kalıyordum miu 12 şuan için geçmeyi düşünmüyorum miu 11 mi room stbil veya beta romundan birine geçmeyi düşünüyorum sizin miu 11 için mi room masik veya eu romlarından...
  9. B

Recovery Mİ 9T/Davinci SkyHawk Recovery-Twrp 3.1

Cihazım mi 9 t global kararlı 11.0.5.0 yüklü twrp yok bu twrp yükleyip custom rom yüklemek istiyorum bu twrp ile mi room veya eu rom a sorunsuz geçebilirmiyim
  10. B

Yardım Samsung a30

1581716004 İmei atılmadan önce böyle bir sorun yoktu Atıldıktan sonra bu şekil oldu 1581716122 İmei atılmadan önce böyle bir sorun yoktu Atıldıktan sonra bu şekil oldu
  11. B

Yardım Samsung a30

Samsung a30 imeii kayıtlı cihazda 64 gb hafıza olmasına rağmen yeterli alan yok uyarısı almaya başladım sadece 400 mb boş alan gözüküyo oysa o kadar dolu değil sebep nedir daha önce böyle bir sorun yoktu
  12. B

Rom [ROM] [OFFİCİAL] [10.0] EvolutionX 4.0 Sirius

Mi room beta20.1.21 beta yüklü android 10 Twrp pitchblack var bu rom ve twrp ile 4 wipe ile bu roma geçebilirmiyim
  13. B

Teşekkürler bu firmvare sayesinde sensörler çalısıyo sanırım daha önce kurmuştum yakınlık sensörü çalışmadığı için değiştirdim romu
  14. B

Mi room 9.10.24 beta yüklü twrp 1227 mevcut 4 wipe ile sorunsuz bu Roma gecebilirmiyim yoksa twrp sürümünü değiştirmek mi gerekiyor
Üst Alt