beytullahbkc kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Xiaomi 12t fastboot

hocam bendede aynı cihaz var direnç yok ama magisk kuramadım bir türlü
  2. B

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

hocam iyi forumlar önceki cihazda kullanıcı çok olduğu için rahat oluyordu 4sene sonra tekrar android geçtim çoğu şeyi unutmuşum mi12t için nasıl el ile kurulum yapabilirim forumda başlık göremedim
  3. B

Soru Xiaomi 12T Root

apk ile denedim olmadı
  4. B

Rehber Mi 11T ve Mİ 11x TWRP Olmadan Root Atma

mi12t 14.0.5(ULQE) sürümünü kullanıyorum ama sitede bulamadım yardımcı olabilecek var mı ?
  5. B

Soru Xiaomi 12T Root

arkadaşlar kilidi açtım root yapamıyorum.. magisk kurmak istiyorum ama olmuyor yardımcı olabilecek var mı ?
  6. B

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

hocam daha önce mi8se de kullanıyordum 12t geçiş yaptım bunda yapamadım başka bir yolu var mı?
  7. B

Ana Başlık Xiaomi 11T Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Daha önce gene xiaomi kullanıyordum şuan iphone 11 kullanıyorum ama tekrardan xiaomi mi 11 t pro cihazına geçmek istiyorum yorumlarınız nedir geçmeye değer mi ? instagram da özellikle story atarken hala eskisi gibi video ve fotoğraflarda kalite düşüsü mevcut mu mi 11 t pro kullanıcılarının...
  8. B

Rom Miui 12.5 PRO v2 Android 10/11 Stabil Custom ROM Redmi Note 8

kernel'i yükleyince telefon sürekli yeniden başlatıyor...
  9. B

Rehber Redmi Note 8 Fastboot Modda Kalanlar İçeri

fastboot ekranında kalıyorum twrp uygulaması ile tıklayınca hata oluştu diyor bir türlü düzeltemedim
  10. B

Sohbet Poco X3 Pro Hakkında Düşünceleriniz

hocam ben henüz dediğiniz videodaki gibi yapmadım kilit açılmıyorsa bekliyim mi ? deniyim mi
  11. B

Aynen hocam dediğiniz işlemleri yaptım 4 gün oldu kilit açma işlemini nasıl yapmalıyım. Bugün mesaj geldi 120 gün süreniz kalmıştır diye kilidi açmadan kapansın istemem
  12. B

Selamın aleyküm hocam bt kilidi için dediğiniz şekilde başvurdum ama 3-4 oldu hala bir mesaj yada bir şey olmadı sebebi nedir ??
  13. B

Burada ekledim hocam
  14. B

Mi hesabı yoktu oradan hesabında açtım daha sonra ekrandaki gibi hata verdi ama bir mesaj gelmedi. Bekliyim mi tekrar mı yapayım aynı işlemi
Üst Alt