Betulorhnm kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım rehberde toplu silim ve silinenlerin geri gelmesi sorunu

tamam da orda sadece 2 numara var, rehberdekiler orda yok?? Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
  2. B

hayır yok bulamadım. Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
  3. B

teşekkürler peki toplu silme hakkında bir bilgi var mı? Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
  4. B

Arkadaşlar google rehber var bildiğiniz gibi, ama iğrenç bir şey öyle böyle değil. Toplu silim yapabiliyor muyum ya da tüm rehberi silme. İkisini de öğrenmek istiyorum, lütfen yardım edin internette baktım ama çözüm bulamadım[emoji120]. Ayrıca tek tek silince de kişiler geri geliyor bir süre...
  5. B

Yardım okuma moduna neden geçiyor

telefon bir süre sonrs kendi kendine okuma moduna geçiyor. Neden geçiyor ve nasıl kapatırım bu oto geçişi? Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
  6. B

Yardım bağlantı noktası gözükmüyor

telefonumdan bağlantı noktasını açıyorum ama diğer cihazlardan gözükmüyor. Birden bire oldu. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. B

Soru pil çok çabuk bitiyor

Yok ya zaten beklenen durumlardan birisi de, genelde yavaş yavaş belli eder batarya kendini. Bu pat diye gidince şaşırdım. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

birazdan atarım haklısınız, büyük çoğunluk ekrana gidiyor bu arada. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. B

beyefendi siz öyle kafanıza göre ithamlarda bulunamazsınız bana haberiniz olsun. Siz kimsiniz de benim ne düşündüğümü biliyorsunuz? Anlamazsanız anlamayın umrumda değil, ki siz benim daha ne dediğimi anlamadan yorum yapıyorsunuz. Genelleme yapıyorsanız da rica ederim benim konumun altına...
  10. B

Bende ilk kez şarj sıkıntısı oldu telefon 3. yılını doldurcak neredeyse. Diğer dokunmatik problemleri 5-6 ayda bir nüksediyordu. Böyle giderse kullanılmaz telefon. Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. B

hocam ben daha önce root atmadım, okuduğum zaman çözerim olayı ama sıkıntı olur mu? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. B

cidden ya çok sıkıntı telefon olmaya başladı. hayır yani nasıl birden bire olmaya başlar ki? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. B

telefonu babama verdim vermeden önce sıkıntı yoktu. Pil yine iyi kötü gidiyordu 2 gün. Formatladık telefonu, şarja takmış fullemiş gece bırakmış telefonu ve şarjı 40lara kadar düşmüş durduk yere. şok oldum. acil çözüm arıyorum. Facebook sildim, pil tasarrufu moduna aldım. Titreşimler falan zaten...
  14. B

Yardım pil çok çabuk bitiyor

arkadaşlar güncellemeden sonra gözle görülür bir düşüş başladı bende nasıl çözebilirim? Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

Çözüldü Karanlık Tema Bildirim Ekranı Okunmuyor

ben denedim kendi kendine dark moda dönüyor. Genel olarak nasıl kurtulcaz dark moddwn güncelleme yapınca geldi. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt