Besim086 kullanıcısının son içeriği

1. Besim086

Mod Meizu 16th oem Unlock file and twrp

Sizi 4pda dan taniyorum hakimsiniz zaten konuya 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Besim086

Meizu tüm modellerinin kilidini açan bir arkadaş var çok istek olmuş konu da. İletişim : @Shamsudin_dubai Ödeme sonrasi bilgisayarınıza teamwiewer ile bağlanıp canlı olarak işlem gerçekleşiyor tek yapmanız gereken fastboot moduna alıp bilgisayara bağlamak. 16th cihazımdan Tapatalk...
  3. Besim086

Açmak istiyordan Türkiye'de yapan bir arkadaş var üstteki yorumda bir arkadaş yazmış kendi başınıza yapabileceğiniz bir şey değil malesef 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Besim086

Aldığınız hata veya uyarıyı sorabilir miyim. 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Besim086

Global sürüme geçmek için gerekli rom dosyasını indirip depolamanın ana kısmına atın ve dosyalar uygulamasından üstüne tıkladığınızda yuklenicektir.. 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Besim086

Evet sorunlu biraz çok zor stabil olması bildiğim kadarı ile bootloader kilidini açmak meizu 16th cihazı için güvenlik açıklarına (ödeme) neden oluyormuş. Vadim dediğiniz kişiye bile meizu iletişime geçmiş bir videosunun kaldırması isteği uzerine. Paylaşmak tehlikeli sanırım kimseden çıt yok...
  7. Besim086

Rehber Meizu 16th v4a driver hatası

/system/etc/audio_effects.conf dosyasını audio_effects.conf.text Olarak değiştiriyoruz ve reset = mission completed 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Besim086

Hiç bir ülkede hiç bir sitede mevcut değil bunlar yazılımcı Rus arkadaştan aldım inşallah işinizi görür. 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Besim086

Merhaba Qfil= QFIL.7z - Information sharing - KodExplorer - Powered by KodExplorer Twrp: twrp-3.3.0-0-m1882-UNOFFICIAL.img - Information sharing - KodExplorer - Powered by KodExplorer Bilgilendirme: Qfil içerisinde Unlock uzantıları mevcut. 16th cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Besim086

Yardım Meizu 16Th Unlock bootloader

.
  11. Besim086

Sohbet Meizu 16Th Bilgiler

Arkadaşlar merhaba meizu 16 th siparis ettim pazartesi elimde olacak herhangi inceleme veya birsey istiyen olursa detayli olarak paylasabilirim kamera olsun oyun performansi arayuz ne isterseniz
  12. Besim086

Sohbet Pubg mobile

Olsun sorun yok Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Besim086

Sohbet Pubg mobile

Merhaba arkadaslar Pubg ateş etme tuşunu ses acma tusuna nasil atayabilirim octopus veya clone uygulaması olmadan Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Besim086

Mod Pie Dual Speaker

Evet ama oluyor bu arada zip olarak yuklediginiz icindir Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Besim086

Mod Pie Dual Speaker

Yok hayir duymadim malesef Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt