berkemir0 kullanıcısının son içeriği

1. berkemir0

Yardım Globe Rom yerine Eu Rom yüklendi

Aslında pek de ilginç değil hocam. Çünkü eu'yu biraz modifike edip kullanıma sürüyorlarmış.
  2. berkemir0

Yardım Brick olmuş telefonumdan resim vs. kurtarabılır mıyım ?

Install kısmından kurun hocam. Ardından boot edin
  3. berkemir0

Hocam magiski yapmadan önce romu kurup boot etmelisiniz. Ardından magiski kurabilirsinix
  4. berkemir0

Hocam adım adım gidelim o zaman. Son sürüm TWRP kuralım.
  5. berkemir0

Hocam cihaza mi 8 yazmışsınız mi8 olduğuna emin misiniz ben de aynı cihazı kullanıyorum çünkü.
  6. berkemir0

Recovery Rom dosyası Recovery Hocam ilk olarak verdiğim Recoveryi kurun. Dalvik Cache System ve Data wipelayın.Ardından Recovery Rom dosyasını cihaza bilgisayardan atın. Cihaza atılan romu Recoveryden flaşlayın. Sonrasında format data yapın ve cihazı yeniden başlatın
  7. berkemir0

Hocam forumda TWRP nasıl yüklenir diye aratırsanız cevaplara ulaşabilirsiniz. Yine bir sorun olursa gördüğümde yardımcı olmaya çalışırım hocam.
  8. berkemir0

Açılışta kilit logosu varsa soft bricktir hocam. Custom recovery ile içindekileri alabilirsiniz hocam. Eğer fastboot rom kullanıyorsanız eski sürüm rom kurmayı denemeyin hard brick yaparsınız. Şu anda kullandığınız romun son sürümünü yükleyebilirsiniz. 1620298308 Recovery ile rom kurmak için...
  9. berkemir0

Yardım pocofhone f1 şarj sorunu.

Amazon genelde ilk alışverişte ücretsiz kargo ile yolluyor hocam. Tabii kendi deposundan yolladıklarını. Isınma demişken şarj boardunun ısınmasını kastettim hocam. Ya da benimki gibi usb -c nin girdiği yer bozuk olabilir. Mesela ben telefonumu bilgisayara takıyorum. Telefonu en küçük hareket...
  10. berkemir0

Yardım pocofhone f1 şarj sorunu.

Isınma kaynaklı bir sorun olabilir. Ne kadar hızlı şarj ederse o kadar ısınır. Ama siz yine de bir yeni kablo ile deneyin. Ben de Mi8 kullanıyorum. Bu cihazların şarj boardlarını çok kaliteli yapmamışlar gibi duruyor.
  11. berkemir0

Satış Spotify Aile Üyeliğime Ortak Arıyorum

Son 1 kişilik yerimiz kaldı.
  12. berkemir0

Satış Spotify Aile Üyeliğime Ortak Arıyorum

Biliyorum fakat halihazırda başka bir arkadaşım bunun için benim kartımı kullandığı için yararlanamıyorum.
  13. berkemir0

Yardım Redmi note 8 açılmıyor

Bootloaderınız kapalı mı?
  14. berkemir0

Yardım Redmi note 8 açılmıyor

Hocam cihazınızın ülkesine göre rom kurmanız gerekmekte. Mesela Çin cihazı ise çin romu gibi.
Üst Alt