berkebolat kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi 9 Fastboot yükleme sırasında hata tel açılmıyor.

Kardeşim bu gece aynı işlem benim telefonumda oldu saatlerce uğraştım sonunda çözdüm sorunu Bunu yükle buradan halledebilirsin tek çözüm yolu bu bence https://forum.miuiturkiye.net/konu/miflash-pro-tool.58993/
  2. B

Yardım Cihaz Fastboot Modunda Kaldı Acil Yardım

Sağolun teşekkürler iyi geceler. Sizede iyi forumlar angel~~
  3. B

hocam şansıma bi kere daha mi flash pro'dan deneyim dedim oldu şuanda telefonum açıldı allah razı olsun sizden sağolun hocam
  4. B

Flash'da da hata alıyorum telefonu da görmüyor
  5. B

Hiçbir türlü olmuyor hocam denedim herşeyi başka ne yapabiliriz.
  6. B

deniyorum hocam bunu inşallah olur
  7. B

EDL'yi duydumda anlamadım oraya nasıl giriyoruz hocam 1577723864 64 bit hocam
  8. B

Peki hocam deniyorum. Olmazsa başka yöntem var mı hocam 1577723568 olmuyor hocam bu arada denedim
  9. B

USB hata moduda kapalı yalnız olur mu acaba
  10. B

Mi9 cihazıma AOSP Rom attım. kapatıp açınca fastboot modunda kaldı ve şuanda MiFlash'ta cihazımı görmüyor. cmd gibi biryerden kod yazarak rom kurabilme şansım var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Kapatıp açıncada fastboota giriyor. twrp menüsüne girmiyor MiFlashTool programı ilede...
  11. B

Tema Android Q Pro Dark | MIUI 10 Theme

Başkan herşeyi yapmama rağmen durum çubuğu mesajlaşma VS. Değişmiyor neden nasıl yapabilirim
  12. B

Anket İdeal Ekran Süresi

Mi9 kullanıyorum bence rekor şuan bu olması gerek
  13. B

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Bu romu hindistan için k20 pro telefonuma kurabilirmiyim stabil global romdan geçiş yapacağım yardım edermisiniz bilmiyorum böyle şeyleri
  14. B

Yardım Twrp yükleme

Şimdi baktım telefonum rootlu değil nasıl rootlayabilirim acaba 1570951599 Evet
  15. B

Yardım Twrp yükleme

Hata almıyorum direk beni fastboota atıyor
Üst Alt