Berkcanr kullanıcısının son içeriği

1. Berkcanr

Mod Güzel ve İlginç, Değişik Modlar

Hocam bunlara baktım, twrp ve rom değişikliği yapamayan GLOBAL ROM kullanan telefonlar için açtım başlığı o yüzden açma gereği duydum ve başlık kolay olsun diye. Herkes aradığını bulsun. Herkes Android kullanımında uzman değil ama değişiklik isteyen insanlar var. Teşekkürler.
  2. Berkcanr

Hocam casus yazılım gibi düşünün, medya olur pubg olur telefona yarar şeyler olur MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Berkcanr

Çözüldü Mi8 lite a Android 10 gelecek mi?

Hocam neler yeni? Bilgi verir misiniz? Teşekkürler..
  4. Berkcanr

Arkadaşlar merhaba Telefona yükleyebileceğimiz apk tarzı, mod tarzı uygulama var mı whatsapp aero gibi Değişik ve İlginç bulduğunuz uygulamaları paylaşır mısınız? İşe yarar şeyler olursa daha güzel olur tabi Teşekkürler. :) MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Berkcanr

Yardım Telefon Yükseltme

Bende çok merak ediyorum eskiyi al yeniyi götür gibi Bi şansımız var mı acaba
  6. Berkcanr

Çözüldü Mi 8 Lite Status,Notification temaları

Teşekkür ederim hocam sağolun :)
  7. Berkcanr

Teşekkür ederim hocam. Geri bildirimi telefonda bulunan hizmetler&geri bildirim uygulamasından yapsam dönüş alır mıyım? Daha önce geri bildirim yaptım fakat geri dönüş sağlanmadı. Önereceğiniz bir durum var mıdır?
  8. Berkcanr

Hocam şimdi dediğiniz gibi oldu fakat dil böyle mi kalması gerekiyor :) Evet çentikli
  9. Berkcanr

Hocam global romdayım bende şu şekilde biri küçük biri büyük
  10. Berkcanr

Hocam orda böyle bir seçenek yok maalesef şarj yüzdesini pilin yanına koymak istiyorum ama öyle bir tema da bulamadım, hiç rastlamadım da. Bildiğiniz varsa yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
  11. Berkcanr

Herkese merhaba arkadaşlar Şarj teması, bildirim teması ve çekim gücü barı değiştirme gibi Bi şansımız var mı? Şarj yerini değiştirebilir miyim ya da ne kadar kaldığını yanına koyabilir miyim? Teşekkürler. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Berkcanr

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Hocam global rom teması mı bu, şarj temasını nasıl yaptınız rica etsem yardımcı olur musunuz? MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Berkcanr

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Hocam adı nedir temanın MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Berkcanr

Çözüldü Güncelleme sonrası 11.0.8.0

Arkadaşlar TÜRK TELEKOM Hat üzerinde İnternet bağlantısı sorunu varmış. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Berkcanr

Çözüldü Güncelleme sonrası 11.0.8.0

Güncellemeden sonra pubgye giremiyorum sorun var güncellemede. Her oyuna girdiğimde bu şekilde kalıyor. Nedeni. Nedir sizce? Fikri olan var mı ya da çözümü olan? Sizde de oluyor mu? Güncelleme sonrası İnternete giremiyorum 4.5G yazıyor fakat giremiyorum internete
Üst Alt