berkaysun kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Otomatik Başlatma

Güvenlik uygulamasını nasıl kullanmıyoruz kaldırabiliyor ya da devre dışı bırakabiliyor muyuz?
  2. B

Yardım Note 9 bildirim sorunları

9s aldığımdan beri whatsapp bildirim sorunu yaşıyorum. Kafasına göre bildirimler :) Bazen zamanında bazen geç bazen gelmiyor, bazen sesli bazen sessiz bazen titreşimli bazen o da yok. Ya sabır işte ne diyim :)
  3. B

Yardım Note 9 bildirim sorunları

Xiaomi'ye hoşgeldin Allah sabır versin.
  4. B

Yardım Bildirim geç geliyor

9s kullanıyorum. Aldığımdan beri whatsapp da aynı sorunu yaşıyorum. Kafasına göre bazen zamanında bazen 1 dakika bazen 2 dakika sonra gelirken, bazen de ekranı açmadan geldiğini göremiyorum. Konu açtım, bütün ayarları yaptım, reset attım vs.vs. Klasik xiaomi bildirim sorunu ne yapsak nafile...
  5. B

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

M31 den neden pişman oldunuz? Ben 9s aldım keşke m31 alsaydım diyorum :)
  6. B

Yardım Redmi Note 9S WiFi Sorunu

Xiaomi hariç diğer marka tellerde gram kopma yok aynı modemde.
  7. B

Yardım Redmi Note 9S WiFi Sorunu

5 ghz bağlantıda düzelmiyor arkadaşım ne yaparsan yap.2.4 ghzyle bağlanıyorum o yüzden.
  8. B

Yardım Nova launcher kullananlar lütfen baksın

Tema değiştirince simgeler değişmiyor aynı kalıyor. Neden acaba launcher özelliği mi?
  9. B

Haber Miui 13ün iddaa edilen özellikleri...

Ah bazen geç gelen, bazen ses çıkarmayan, bazen titretmeyen, bazen ekrana düşmeyen kısacası kafasına göre hareket eden bildirim sorunu çözülse. Hiç ümitlenmiyorum.
  10. B

MIUI 12 Redmi Note 9S Türkiye Kararlı V12.0.2.0.QJWTRXM İndirme Bağlantısı

Ben oyun oynamıyorum ama gün boyu interneti (wifi) aktif kullanırım.2 saat civarı whatsapp görüntülü konuşmam olur. Şuan 1 gün oldu, şarj %27 ve 9 saat ekran süresi.
  11. B

MIUI 12 Redmi Note 9S Türkiye Kararlı V12.0.2.0.QJWTRXM İndirme Bağlantısı

Yükledik. Sanki bi tek sorun güvenlik yamasıydı sayın çekik gözlüler. Maşallah başka hiç bi sorun yok :D
  12. B

Yardım Nova launcher kullananlar lütfen baksın

Nova launcher kullanıyorum.Bildirim geldiğinde uygulama üzerinde bildirim rakamı göstermiyor. Ayalrlarda bildirim rozeti kısmını bulamadım. Nasıl çözebilirim teşekkürler.
  13. B

Çözüldü Redmi Note 7 Çeşitli Problemler

Onu ayarlamıştım nafile.
  14. B

Çözüldü Redmi Note 7 Çeşitli Problemler

Hocam ben de whatsapp bildirimlerinin kilit ekrana geç gelmesi sorunu yaşıyorum.bazen zamanında gelirken bazen 1 bazen 2 dakika sonra ekrana düşüyor. Bende otomatik başlatma açık, pil kısıtlaması yok, pil tasarruf modu kapalı, kilit ekran bildirim ayarları açık.bir tek güvenlik uygulamasında yer...
  15. B

Soru Bölge Ayarı

Standart işaretli hocam.
Üst Alt