berkayfkbabacan kullanıcısının son içeriği

1. B

Mod Meizu 16th oem Unlock file and twrp

Merhaba, iyi akşamlar. Meizu 16th telefon flymeOs simgesinde kalıyor. Üstteki iletişimden bir şey çıkmadı.
  2. B

Rom Mi A2 Lite Global Kararlı V10.0.15.0.PDLMIXM indirme bağlantıları

sağolun hocam önceki romu flashladım . şimdi güvenlik güncellemesi geldi benim bootloader ve oem açık güncellesem birşey olur mu ? çünkü birkaç kişinin başına gelmiş bir takım olaylar
  3. B

Hocam fastboot indirme linki ne zaman yayınlanır ?
  4. B

Ustam başka birşey yapmama gerek varmı ? Kurmadan önce factory reset atayım mı ve mi flash üzerinde cihaz brick olmaması için başk birşey işaretlemelimiyim ?
  5. B

Cihazım da bootloader kilidi açık . Fastboot indirme bağlantısındaki dosyayı indirip flashlıyacam dimi ? Ayrıca clean all flash seçeneğini seçmem mi lazım ?
  6. B

Hocam fastboot indirme bağlantısı gözükmüyor
  7. B

Rom [Mi A2 Lite] Port Xiaomi Eu Miui 11 Stabil Rom 11.0.4

Telefona twrp kurarken çok aşırı ısındı . Neden olabilir ?
  8. B

Yardım Nasıl rom kurarım ?

Test bölümünde light sensör test e girdiğimde backlight değeri 2 bu yazılımsal mı ekran gözükmüyor nerdeyse
  9. B

Yardım Nasıl rom kurarım ?

A2 lite cihazımda android 9 kullanıyorum ama kısık ışık sorunu var nasıl yeniden rom kurarım , Bir sorun çıkmadan ?
  10. B

Yardım Xiaomi Yetersiz Işık Sorunu

Hayır yükselmiyor hep aynı . Otomotik parlaklık açık değil
  11. B

Yardım Xiaomi Yetersiz Işık Sorunu

Merhabalar , A2 lite cihazım açılışta normal olmasına rağmen açıldıktan sonra ışık görünmeyecek şekilde düşüyor . Çözümü nedir ?
  12. B

Yardım Mi A2 Lite Yetersiz Ekran

Format attım yine de düzelmedi . Telefonu aldığım arkadaş bir güncellemeden sonra gittiğini söyledi . Rom mu atmam lazım
  13. B

Hocam ekran arızalı olamazmı?
  14. B

Maalesef hocam yine düzelmedi . Anlamış değilim . Açılırken ekran gayet iyi lakin bir müddet sonra ışık çok düşük
  15. B

Dediğiniz gibi hard reset yapsam bootlader kilidi felan bir sorun oluşurmu ?
Üst Alt