berkayco kullanıcısının son içeriği

1. B

Haber Miui Mint 13 ( 22.1.5)Android: 11

Ben de 9S için kurmayı düşünüyorum. Nasıl rom, akıcı mı? Performans ve batarya konusunu merak ediyorum.
  2. B

Soru MIUI Mint 13 kullanan var mı?

Hayır yanlış foruma açmadım. Miatoll olarak gözüküyor ekran görüntüsü ve linke bakarsanız. Bildiğim kadarıyla Miatoll cihazlar da Snapdragon 720G işlemcili Xiaomi telefonları. (Joyeuse,Curtana, Excalibur ve gram)
  3. B

Soru MIUI Mint 13 kullanan var mı?

Curtana telegram gruplarında MIUI Mint geliştiricilerinin 13'ten portladıkları rom paylaşıldı. Kullanan var mı, çalışmayan özellikler yoksa geçmeyi düşünüyorum. Ekran görüntülerini ekliyorum. Link: 2.37 GB file on MEGA (Telegram üzerindeki linktir, herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum.)
  4. B

Soru MIUI 13 EU rom nasıl?

XDA forumunda port halini görmüştüm ama henüz xiaomi eu tarafından paylaşılmamış galiba
  5. B

Soru MIUI 13 EU rom nasıl?

xiaomi.eu forumlarında miui13 tabanlı rom curtana için yayınlandı olarak gözüküyor. Var mı deneyen, nasıl şu anki durumu? Kullananlar tecrübelerini aktarırsa süper olur. kaynak: MIUI 13 - MIUI 13 STABLE RELEASE
  6. B

Soru EU Rom Hakkında

ibrahimibo2, ve bu attığınız romun ota güncellemesi mevcut mudur acaba?
  7. B

Soru EU Rom Hakkında

Deneyeceğim. Başka MIUI rom önerisi de alabilirim, bir süredir AOSP kullanıyorum açıkçası sıkıldım. Mikrofon ve ses yankı problemleri de var. MIUI canmış...
  8. B

Soru EU Rom Hakkında

Bahsettiğiniz Roma ulaşamadım. Linki var mıdır?
  9. B

Yardım Rom Önerisi

Arrow OS A12 berbat. Kullanmayın. Pixel PlusUI A11 kullanıyorum, memnunum.
  10. B

Soru En stabil AOSP rom nedir?

ArrowOS'i android 12 de kullanan yok mu ya :D Herkes ayrı konulara değinmiş. Anladığım kadarıyla pili iyi. Bazı romlar sorunlu oluyor. Bahsettiğim bu romlardan olmayan romlar. En kritik özellikleri çalışmayan aosp romları kullandım geçmişte. IMEI sorunları yaşadım, bunlarla uğraşmak...
  11. B

Bildiğim kadarıyla bizim cihaz miatoll olarak geçiyor. Arrow os'in miatoll sürümü bizim cihazlar için. Android 12 olan versiyon hoşuma gitti. Var mıdır kullanan, batarya durumu nasıl?
  12. B

Selam. MIUI 12.5 kullanıyorum uzun süredir custom romda, ancak artık MIUI'dan sıkılmaya başladım. Biraz AOSP deneyimlemek istedim. Uzun ekran süresini yaşatacak, güvenilir, çok sade olmayan özellikleri de barındıran bir AOSP rom önerisinde bulunursanız sevinirim. Ve tabi, daha sonra tekrar...
  13. B

Yardım Hindistan'dan TR Roma geçme

Yurtiçi cihaz. Global rom vardı, 12 çıktığında fastboot yoluyla Hindistan'a geçtim. Kilit şu an kapalı, açıp mı kapattım kapalı mı geçtim hatırlamıyorum.
  14. B

Hiçbir yol yok mu? Önce TR 12.0.4'e geçip sonra yükseltmek gibisinden... Direkt fastboot ile geçmeyi planlıyordum ancak 12.5.1 sürümünün fastboot versiyonu yayınlanmamış.
  15. B

Hindistan rom kullanıyorum. Global Stabil. 12.5.1 tr sürüme nasıl geçebilirim? BL kapalı.
Üst Alt