Berkay1579 kullanıcısının son içeriği

1. B

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

arkadaşlar avrupa kararlı 12.0.1 deyim mi flash üzerinden direk bu romu flashlasam sorun olurmu
  2. B

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.0.1.0.QGGIDXM İndirme Bağlantısı

Benim cihaz IMEI kayıtlı twrp root yoktur bunu mi flashdan flashlayıp daha sonra globala dönmek istersem sorun olur mu
  3. B

Yardım Mi hesabı girememe hatası

sonunda giriş yaptı hesaba birde dediğim gibi ana ekran düzenini getirirsem iyi olucak
  4. B

bu ana ekran düzenini yedeklemiştim o gelmiyor düzelir mi
  5. B

ne kadar sürüyor geçmesi
  6. B

Arkadaşlar lütfen yardım edin bugün telefona IMEI attırdım mi hesabıma giremiyorum şifre kontrol ediliyor diyor orada kalıyor herşey doğru şifre doğru bir kere girdim sim yuvasını çıkarttım girdi ama fotoğraflar notlar geri geldi ama ne ana ekranı geri yükleyebiliyorum nede tekrar ana ekran...
  7. B

Rom [MIUI 12] Redmi Note 8 Pro Avrupa Kararlı V12.0.1.0.QGGEUXM İndirme Bağlantısı

Benim bl açık bende de aynı hatayı verdi zaten 1 2 hafta içinde IMEI attırıcam eea romdan normal global kararlıya geçmeyi düşünüyorum
  8. B

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.2.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Ben Eea Avrupa kararlı ROM dayım çok sürer mi bana gelmesi acaba şuan güncelleme gözükmüyor bende
  9. B

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.6.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Bende henüz güncelleme gözükmüyor geri mi çekildi
  10. B

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.5.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Güncellemenin geri çekileceğini tahmin etmiştim geldiği gibi direk mobil veri kullanarak kurdum Xiaomi oyun oynuyor bizle güncellemeyi verip verip geri çekerek arkadaş güncellemeyi yayınlamadan önce kontrol yapmıyorlar mı aman verin gitsin diyorlar hata olunca da geri çekiyorlar sanırım...
  11. B

Yardım Camera2api | Note 6 Pro

TWRP'den enableHAL3 dosyasını flashladınız mı
  12. B

Soru Miui11

Bana göre miui güncellemesinden çok android güncellemesi daha önemli zaten android'i yakın zamanda sonlandırıcak google fuchıa diye yeni bir işletim sistemine geçicek android ne kadar yüksek olursa o kadar iyi güncellik bakımından Android 10.0 alacak cihazlara baktım note 6 pro gözükmüyor...
  13. B

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.3.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Çok tuhaf daha bugün 10.3.3 kullanıyordum onunda fastboot üzerinden kilidim açıkken kurmuştum keşke farklı bir sürüm kurmasaydim neyse bu sürümü kullanalım belki gelir geri
  14. B

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.3.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Böyle bir hata alıyorum olmuyor
  15. B

Yardım Güncelleme gözükmüyor

Hocam şansıma bootloader kilidini de kapattım tekrar güncellerim diye fastboot ile kuramıyorum recovery yükledim oda olmadı biraz şanssızlık üstümde bugün 1561650423 Evet çok güzel bir forum ancak ben hala güncelleyemedim
Üst Alt