Berkan Aslan kullanıcısının son içeriği

1. Berkan Aslan

Rom Mi 5s Plus'a MIUI V9.5.2.0 Global Stable Rom Geldi

teşekkürler hocam. değişik bir çözüm olmuş. uygulamayı sildiniz mi sonradan?
  2. Berkan Aslan

Rom crDroid Mi 5s Plus için (AOSP Tabanlı Android 8.1)

Arkadaşlar telefonumda eski stabiliteyi bulamadığım için Android 6 Globale dönmeyi düşünüyorum fakat Android6 imajını bulamadığım için böyle romlar denemek geldi aklıma. çalışmayan bir şey var mı telefonda?
  3. Berkan Aslan

Rom Mi 5s Plus'a MIUI V9.5.2.0 Global Stable Rom Geldi

Arkadaşlar merhaba. Bu güncelleme sonunda tam ekran uygulamaladda(statüs barın gizlendiği durumlarda) status barı aşağı çektikten sonra tam ekrandan çıkınca gölgelik kalıyor. bu sorunu nasıl çözerim? fabrika ayarları ise yaramadi. örnek resimde var:
  4. Berkan Aslan

Yardım Android versiyon düşürme

Telefonu ilk aldığım gibi Anroid 6ya düşürmek istiyorum. nasıl yaparım?
  5. Berkan Aslan

Yardım MI 5S Plus - Videoda Ses Kayması Sorunu

Arkadaşlar Instagram, YouTube gibi uygulamalarda video izlerken ses gelmeye devam ederken görüntü 2-3 saniyeligine donuyor; sonucunda da ses-video senkronizasyonu bozuluyor. Bu sorunu ilk kez dün yaşadım. Recoveryden wipe data yaparak sorunu çözmüştüm fakat bugün problem tekrardan çıktı...
  6. Berkan Aslan

Yardım Vida ve telefondan gelen çıt sesi.

Telefon çıt sesi kronik hocam, aynı iPhone 6lardaki gibi bende de var. İlk baslarda taktım ama şimdi umrumda değil. Fakat vida sıkıntı yani parça değişimi şüphesi bile var
  7. Berkan Aslan

Rehber Android'in iki boyutlu emojilerinden sıkıldınız mı?

Cihazınıza özel root dosyasını dahili hafızasına indirin ve twrp ile flashlayin
  8. Berkan Aslan

Rehber Bildirim Çubuğu Merkezi Saat [Tüm Miui8-9] [HG Anlatım]

Hocam alakasız ama icon pack adı nedir?
  9. Berkan Aslan

Yardım hafif baskı uyguladığımda "çıt" diye bir ses çıkıyor.

Kaç gün sürdü, detayları anlatır mısın?
  10. Berkan Aslan

10 gün sonra üniversite için şehir değiştircem ve ithalatçı bir garanti bana 10 gün içinde hayatta getirmez telefonu..
  11. Berkan Aslan

Bir de zamanında iPhons 6da böyle bir problem üretimden kaynaklanıyordu, onu hatırladım
  12. Berkan Aslan

Ya hahaha Batarya yuvasi falan var sonuçta göz görmüyor orayı vida mi gevşemiştir acaba yoksa alüminyum ısıdan yumuşadi mi? Alüminyum di mi telefonun arkası? Onu da bilmiyorum
Üst Alt