beratgil kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Xiami redmi pro 5 g wifi baglantısı

Merhaba Arkadaşlar Telefonum 2.4 GHZ ne baglanıyor Ancak 5 ghz ne baglanmıyor . Ayarlar açık modemde Mobiil wifide 4. G olarak baglanıyor Ama wifide 5 ghz baglanmıyor yardımcı olabilirmisiniz
  2. B

Yardım Xiami redmi note 8 pro wi-fi

Evet çoğu kişide bu hata varmış İnternet paylaşımi açtığında hata gideriliyor.mutlaka bir çözüm sağlanması gereklidir.
  3. B

Doğrudan wifi ye bağlanmıyor ama internetin paylaşımi açtığımda sıkıntı devam etmiyor.
  4. B

Ağ ayarlarını sıfırladım.
  5. B

İnternet paylaşımi açtığımda bağlanıyor ama doğrudan doğruya wifi ye bağlanmıyor
  6. B

Tşk ederim Ağı silip tekrar yükledim olmadı Ağ ismini değiştirdim yine olmadı Modem şifresini değiştirdim yine olmadı. Kişisel bağlantı noktasında İnternet paylaşımi açtığımda wifi ye bağlanıyor. Busefer yukarıda 2 tane wifi işareti görünüyor.Benim anlamadığım evde herkes bağlanıyor benimki...
  7. B

Merhaba arkadaşlar Redmi note 8 pro wi-fi bağlamak isterken bir türlü bağlanmıyor.proplem sebebi videosu altta Yardımcı olabilir misiniz
  8. B

İpucu Mi Tarayıcı Pro kullanarak Whatsapp Durum Kaydetme Yöntemi.

Merhaba mi tarayıcı WhatsApp durum kaydedici alani boş görünüyor ,
  9. B

Soru wifi sorunu

Arkadaşlar merhaba bugün öğlen cihazımda wifi sorunu oluştu. Bilgisiyarda wifi ile bağlanıyorum tıkırında çalışıyor Cihaza bağlandığımda ise ünlem işareti çıkyor . manuel gerekli bilgiler yazıyorum bağlanıyor Anca başka wifi bölgesine girdiğimde ise oradada ünlem çıkıyor halbuki tanımlıdır...
  10. B

Soru Note 8 Pro Ses sorunu

Merhaba arkadaşlar Redmi Note 8 Pro model cihaz kullanıyorum.telefon görüşmelerim karşı tarafa çoğu zaman ses gitmiyor ,tam konuşurken telefon görüşmesi sona eriyor . Bu Proplemi nasıl çözebilirim. Teşekkür ederim
  11. B

Yardım Rn8p Bilgisayar Bağlantısı

Bulutut tethering var usb tethering yok,
  12. B

Teşekkür ederim bilgisayar aracılığıyla internete mi bağlanmak? telefonun interneti bilgisiyarımda kullanmak , daha önce kullanıyordum şimdi kullanamıyorum, 1590434819 Evet .telefon bilgisyarı görmüyor ,başka bilgisiyar da deniyorum yine olmuyor. Başka arkadaşın telefonunu bilgisyara...
  13. B

Yardımcı olabilecek kimse yokmu acaba
  14. B

Merhaba arkadaşlar Xiaomi redmi note 8 pro telefon interneti den billgisayara bağlantı kuramıyorum. daha önce giriyordum.ama şimdi telefondan bilgisiyara bağlantı kuramıyorum.yardimci olabilir misiniz.
  15. B

Çözüldü Modem tavsiyesi

KEENETIC EXTRA DSL AC1200 4 PORT FE+USB KABLOSUZ VDSL2/ADSL2+ MO On numara modem . 100 tl fazla öde ama sağlam olsun temiz olsun,
Üst Alt