berat9377 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım SIM Kartı Etkinleştirilemedi

Müşteri temsilcisi paket aşımını önleyen bir hizmeti kapattı. Mi hesabıma giriş yapıp recovery phone yerine baktım ve kendi numaram yazıyordu numarayı değiştir diyip kendi numaramı tekrardan girince bu numara öncekiyle aynı dedi.
  2. B

evet 1610567329 yurt dışı sms atamamamın nedeni paket aşımı olmaması için olan bi hizmetmiş o hizmeti devre dışı bırakınca artık mesaj gönderebilir hale geldim önceden denediğimde faturama herhangi bir ücret yansımamıştı ancak o hizmet devre dışı bırakılınca ücret faturama yansıdı.
  3. B

müşteri temsilcisi ile konuştuk bir şeyler yaptı şu anda hata almıyorum ancak etkinleştirilirken telefon numarası doğrulanıyorda kalıyor 1610566914 biraz bekledikten sonra telefon numarası doğrulanamadı hatasını aldım
  4. B

müşteri temsilcisiyle konuşmak istiyorum bu sefer de arama yaparken ekran siyah oluyor asdmfkoamsdkofsdfk servise gönderdim daha da bozmuşlar ;(
  5. B

Operatörüm turkcell ancak ben yurtici sms attım yurtdışı sms için müşteri hizmetlerini aradığımda bana yurtdışı aramalarına açık yurtdışı kullanıma kapalı olduğunu söyledi ancak sms ile ilgili bir bilgi vermedi.
  6. B

Evet sms gönderip alabiliyorum
  7. B

Maalesef sonuç yine aynı
  8. B

Dediklerinizi birer birer yaptım ancak cihazı bulu kapatıp açtığımda yine aynı hatayı aldım
  9. B

Yeniden başlattım ancak durum aynı
  10. B

Yalnızca istisnaları seçip Xiaomi SIM Etkinleştirmeyi seçtim olmadı. Her zamanı seçtim ancak yine olmadı
  11. B

Çoğu yöntemi denedim dili ingilizce yaptım VPN açıp denedim mi hesabından çık gir yaptım cihazımı bulu kapatıp açtım veri dolaşımını da açtım olmadı.
  12. B

SSS'de bulunan yöntem sadece sms gönderimini kapatıyor 2. konu ise bildirimleri kapatıyor ancak benim istediğim SIM kartımı etkinleştirebilmek..
  13. B

Merhabalar telefonum teknik servisten yeni geldi geldiği gibi cihazı recovery moda alıp wipe data yaptım ardından hattımı taktım ve böyle bir bildirimle karşılaştım. Teknik servise gitme sebebi telefona twrp yüklemeye çalışırken hardbrick olmasıydı. Teknik serviste anakartı değiştirdiklerini...
  14. B

Çözüldü Redmi Note 9 Telefonuma Twrp kurmaya çalıştım ancak şu anda telefonu açamıyorum.

bunları zaten yapmıştım ancak bunların hiçbiri işe yaramadı telefon twrp modunda değil normal olarak başladı o yüzden ben de farklı yollara baktım en son bunu buldum bunda da telefon siyah ekranda kaldı şu anda amacım twrp kurmak değil telefonu düzeltmek 1609627953 zaten miflash ile o yüzden rom...
  15. B

Çözüldü Redmi Note 9 Telefonuma Twrp kurmaya çalıştım ancak şu anda telefonu açamıyorum.

fastboot flash recovery recovery.img fastboot flash vbmeta vbmeta.img fastboot flash misc misc.bin fastboot boot recovery.img bundan önce aynı recovery dosyasını tek olarak flashladım ancak bir şey olmadı misc ve vbmeta ile birlikte flashladıktan sonra böyle oldu cihaz hiçbir şekilde fastboot ya...
Üst Alt