Benzeyf kullanıcısının son içeriği

1. B

Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

bir görüşmen oldu mu ne dediler ?
  2. B

Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

Bende güncelleme kurbanlarından biriyim.. telefonsuz kaldığıma mı üzüleyim, kaybettiğim foto, mesajlar vs. şeylere mi bilemedim. Binlerce insan etkilenmiştir. Anakart değişimi aylarca sürecektir. İlk günkü telefonun servisten çizik içinde gelme durumu da var tabi.
  3. B

Yardım Mi A3 Android 11 güncelleme

Bugün gelen Android 11 güncellemesi ile telefonum kullanılamaz duruma geldi. Hiç bir şekilde açılmıyor. Yardımcı olabilecek biri var mı?
  4. B

Rehber Mi A1 Stock Rom'a Rootsuz Google Camera Yükleme Rehberi

bütün verilerimin silindiğine mi üzüleyim buna rağmen Gcam yüklemediğine mi bilemedim.. çöktüm resmen
  5. B

Soru Mİ A1 android P ne zaman gelicek

Normal sürümde dağıtılmaya başlandı fakat çok yavaş dağıtıyorlar. Muhtemelen çuvallarsalar fazla kullanıcıyı mağdur etmemek için :D
  6. B

Çözüldü Telefonla konuşurken ekranın aktif kalması

Aslında sorun yakınlık sensörünün konumu ve hassasiyeti ile ilgili.. konuşma sırasında muhtemelen kulağından çekmişsin gibi devre dışı kalıp ekran açılıyor. Sürtünmeden dolayıda bildirim çubuğundaki kısa yollara dokunuyoruz.
  7. B

Soru Ana ekrandaki Google arama çubuğunu kaldırmak

Rootless Pixel Launcher 3.7 (READ NOTES) (1) APK Download by amirzaidi - APKMirror
  8. B

Çözüldü Telefonla konuşurken ekranın aktif kalması

Aynı sıkıntıdan bende şikayetçiyim.
  9. B

Yardım Gelen aramalarda kendiliğinden açılma sorunu.

Aynı sorunu yaşıyorum çözümü yok şu an için sanıyorum.
  10. B

Haber Mİ A1 Haziran Ayı Güvenlik Güncellemesi Geldi

Hatalardan dolayı 8.1 güncellemesi geri çekildi. Yüklememiş olanlar biraz daha bekleyecekler.
  11. B

Diğer Mi A1 launcher3 sürüm güncelleme

Bu çok iyi oldu teşekkürler
  12. B

Soru Mi A1'de görülen genel hatalar

Evet bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Kablosuz ağ'dan kopmalar oluyor. Sanırım Mart veya Nisan güncellemesinden beri böyle
  13. B

Soru Mi A 1 - Mart ve Nisan Ayı Güncellemesi

Umudumuz 8.1!
  14. B

Böyle saçma bir çeviri olamaz. Ben bunu Google'a bildirdim OEM cihaz olduğu için Xiaomi'ye bildirin dedi konuyu kapattı. Eminim Pixel cihazda aynıdır. Sanki Xiaomi bütün sistemi yeniden tüm dillere çeviriyor. Rahatsız etmeyin menüsünde de Daha fazla fotoğraf ekle diye bir hata var. Bende...
  15. B

Gözle görülür bir değişiklik yok.
Üst Alt