bektas16 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım mi hesap şifremi unuttum yardım

şifreyi unuttum kısmından telefonuma mesaj gelmiyor bi türlü
  2. B

Yardım mi hesap şifremi unuttum yardım

arkadaslar mi hesap şifremi unuttum nasıl yeni şifre alırım yardım. şifremi unuttum kısmından numaramı giriyorum ama böyle bi kullanıcı yok diyor
  3. B

Mi4s sar değeri

diğer telefonlara göre bayağı yüksekmiş
  4. B

Mi4s sar değeri

Arkadaşlar mi4s sar değeri nedir acaba bilen varmı internetten biraz araştırdım da pek birşey bulamadim
  5. B

Soru Mi4s Kullananlar, Bilgi ve Tavsiye

kardeş ben kullanım deneyimimi anlatayım bi kere cihaz çok ısınıyor (sıcaklardan dolayıdır ) ama ona rağmen performansından ödün vermiyor silah gibi çalışıyor pil performansı zaten mükemmel ötesi parmak izi de iyi çalışıyor. Sarj olma suresi 10-100 arası 2 saat kadar sürüyor. Ses performansı...
  6. B

Soru Mi 4s Isınma

Aynen bende de aynı sorun var alev alev yanıyor cihaz
  7. B

Yardım mi4s kisiler

Bende de aynı sorun vardı senkronizasyonu kapatınca duzeldi
  8. B

Yardım mi4s yavaş şarj olma durumu

bugun dakika tuttum 40 dakikada yüzde 30 dolduruyor. Ben daha önce lg g flex 2 kullanmistim onda snapdragon 810 vardı ve quick şarj 2.0 destekliyordu 3000 mah pili 1 saat 15 dakika gibi bir surede dolduruyordu ama
  9. B

büyük ihtimal donanımsal olarak hızlı şarjı kapatmışlar. yoksa pil ne kadar büyük olursa olsun quick şarj 2.0 ile çok daha çabuk dolması lazım
  10. B

Soru Mİ4S MİUİ SÜRÜMÜ DOĞRUMU

hocam bende 1 hafta önce mi4s aldım ve bir sorum olacak şarj dolum süreniz ne kadar acaba bendeki 0- 100 arası 2 saatten fazla sürüyor
  11. B

mi4s kullanıyorum işlemcinin snapdragon 808 olmasına ve hızlı şarj destekliyor denilmesine rağmen benim telefon % 10- 100 arası dolması 2 saattten fazla sürüyor neden acaba NOT: kutusundan cıkan orjinal şarj aletini kullanıyorum
  12. B

Yardım mi4s imei nasıl atılır

merhaba bugün mi4s aldım imei atılması lazım yardımcı olabilecek biri varmı acaba
Üst Alt