bekotr kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Kulaklık girişim çalışmıyor

Mi5 kullanıyorum telefonum kulaklık takılı olarak görüyor gelen aramalarda telefondan ses çıkmıyor bu yüzden nasıl çözebilirim sıvı temasi vs olmadı
  2. B

Yardım Mİ 5 için MİUİ9 güncellemesi

Evet yedek aldım ve güncelledim silinen bişey olmadi teşekkürler.
  3. B

Yani verilen linkten telefona indirip güncellemeden paketi seçip kurulumu sorunsuz yapabilirim
  4. B

Verilerin silinmiyecegi konusunda emin misiniz forumda bir üye cevap olarak yedek almamı söylemişti başka bir rom olarak yüklemeye yapılacağı için.
  5. B

Rom Global Stabil (Kararlı) Miui v9.0.1.0 NCAMIEI (Mi 6)

Yedekleme almam gerekiyor yani teşekkürler
  6. B

Teşekkür ederim Teşekkür ederim
  7. B

Uygulamalar fotoğraflar vs silinir diyosun yani
  8. B

Bir sorum var ,ota güncelleme almazsak manual olarak çıkan romu indirip telefona atıp güncelleme kısnmından güncelleme paketini seçip güncelleme yaptırsak telefonu sıfırlar mı, yoksa yedek almaya gerek olmadan oto güncelleme gibi yapar mı.
  9. B

Soru Rom değiştirme

Bende mi5 8.2.2 stabil rom var en kolay ve sorunsuz şekilde betaya geçip miui9 u nasıl alabilirim kilit kapalı şuan hiç açmadım
  10. B

Yardım Mi5 ekranda kalan izler( ghost screen)

o kilitleme olayını nasıl yapıcagımı anlatırmısınız
  11. B

Yardım Mi5 ekranda kalan izler( ghost screen)

Bende mi5 cihazi için ghost screen uygulamasi satin aldim ama sürekli kendiliginden kapanıyor ve tekrar açmak zorunda kalıyorum siz nasıl sabitlediniz
  12. B

mi5 açılmıyor / Tuşlar hiçbir tepki vermiyor

ben de mi5 kullanıcısıyım 8.2.2 stabil kullanıyorum ara ara donma problemi yaşamaya başladı donuyor ve yeniden başlatmam gerekiyor acaba neyden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim.
  13. B

Soru Kaliteli kırılmaz cam lazım

tavsiyeler için teşekkürler :))
Üst Alt