bekir02436 kullanıcısının son içeriği

1. B

Satış F.Öksüz * Xiaomi Ön Ödemeli Genel Satış

Kardes silver edition cikmadi bu silver edition lari yanilmiyorsam mi6 plus la birlikte tanitacaklar LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

Aynen onu diyorum iste sizin rlinizde olmadan pahali zaten yazmistim mixi fln ucuza veriyosyn diye bu urunler suanda karaborsa oldugu icin pahali ucuzlamasini beklemek en iyisi LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. B

Ben sana 1500 den sat dedimmi yada o fiyata gelir fln ben diyorum ki en fazla ederi 1800 arkadaslara fikir belirtiyorum 1800 den fazla eger gelmiyosa diye secenek bile belirttim benim acelem yok pek beklerim 2 3 hafta civarinda ondan sonra dedigim fiyatlarda olursa alacagim olmassa almayacagim...
  4. B

Sacma sapan yorun yapmayin 100 tlden varsa 10 tane alayim ne ya cikis fiyati 1300 bile deil adam 100 dolar kar rklesin hadi 1650 hadi 150 daha eklesin 1800 bide ustune on siparis fiyati bunlar el insaf bu telefon stok bile 1800 den fazla verecegime p9 lite alirim garantili.isimi de görür 1800 e...
  5. B

İnceleme Xiaomi Mi6 Temel Özellikler ve Resimler

Resmi olarak sanırım satışa sunuldu suanda tedarikciler bakalim getirecekmi getirecekse fiyat ne kadar olur aralığı belirtebilirlerse seviniriz LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. B

İnceleme Xiaomi Mi6 Temel Özellikler ve Resimler

2400 e satmaya calisan uyaniklar bos hayaller kuruyor resmi olarak getirmeye coktan beri ugrasan firmalar var bizzat mail atmistim teknostore 2000 en fazla olur diyor ki delta garanti var ha diyebilirsiniz delta garanti bi halta yaramaz aynen katılıyorum ama sonucta yine de ucuz olacaksa neden...
  7. B

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Hocam yazdim buraya telefonunuzu mesaj atarmsnz tekrardan yaziyorum. LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Hocam numaranizi mesaj atarmsnz? LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. B

Meizu pro6 plus getiriyormusunuz LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt