Bekir (A2) kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Redmi 5 Plus Tepki Vermiyor

hocam valla Allah sizi indandırsın hepsini denedim ancak sonuç aynı sanırım Rethinkk hocamın dediği gibi yapılması lazım
  2. B

Vallaha hocam sevindim desem yeridir insan böyle kesin bir sonuç almadan içindeki umutla sürekli uğraşıyor yaklaşık 1 haftadır denemediğim rom denemediğim uygulama denemediğim yöntem kalmadı artık bu cihazda miladını doldurduysa yapacak bişey yok teşekkür ederim bilgi için
  3. B

Arkadaşlar herkese iyi geceler öncelikle Elimde arkadaşımın Redmi 5 Plus'ını açmaya çalışıyorum ancak telefonun verdiği tek tepki sadece şarja takınca bildirim ışığı yanıp sönüyor. Bazen bildirim ışığı sabit kalınca açılıyor ancak yaklaşık 1 haftadır cihaz bu şekilde dahi açılmıyor. Şuan arka...
  4. B

Yardım fastboot miui 13 güncelleme sorunu

herkese selam.. poco f2 pro telefonum için miui 13 android 12 eu beta güncellemesini pc aracılığı ile fastboot tan başarılı bir şekilde yaptım . Şu an Eu 22.1.6 sürümü yüklü. Son sürüm olan Eu 22.1.13 sürümünü de indirdim aynı şekilde yükledim ancak telefon acılmadı ve twrp ye attı sürekli. ben...
  5. B

Yardım Xiaomi Mİ6X e çevrilen Mİ A2 kameraya bağlanılamıyor hatası

Herkese iyi günler Mİ6X cihazımda kameraya bağlanılamıyor hatası geliyor üzerinde mi globe 6 18 var magisk de sdm660 camera all in one açtım mixplorer den kod ekleyerek camera2api açtım ancak hala kamera yok yardımcı olursanız sevinirim
  6. B

Yardım Poco F2 Pro hiç açılmıyor

Hocam ben pek anlamıyorum bu konuları kusura bakmayın şuan ne yapmam gerek
  7. B

Yardım Poco F2 Pro hiç açılmıyor

arkadaşlar sanırım yolun sonuna geldik :D arkadaşlar brick olmuştu mitool ile rom atarken sparcelist error hatası veriyorudu internette çözüm ararken bu video ya denk geldim ve uyguladım flash attı 106 saniye sonra hata verdi ama adam bu sıkıntı değil eğer telefon kapanırsa siz romu attınız...
  8. B

Yardım Xiaomi tool V2 fastboot flash all failed hatası

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar Poco F2 Pro cihazım brick oldu Xioami Mİ tool dan stock rom kurmak için yaptım tgz uzantılı dosyayı indirdi kurdu sonra bu hata da kaldı yardımcı olabilecek varmı acaba
  9. B

Yardım TWRP de rom atarken /system cannot be mounted hatası

format data advanced wipe yaptım ancak hiçbirşey değişmedi internette yabancı kanalarda data nın dosya sistemini değiştiriyorlar ben kontrol etiiğimde data nın dosya sistemi f2fs idi ondan bir sıkıntı olabilirmi
  10. B

arkadaşlar tgz uzantılı stock rom indirip denesem sorun çözülürmü
  11. B

Poco F2 Pro cihaza mi globe rom indirdim twrp üzerinden atmak istediğimde /system cannot be mounted yazıyor hata veriyor orda takılı kalıyor wipe kısmında da system gözükmüyor fastboot eng rom atmak istediğimde de mi flash da crclist error hatası veriyor yani burada takılı kaldım yardım...
  12. B

Yardım Poco F2 Pro için OrangeFox

bunun bir çözüm yolu varmı şuan orada kaldım poco f2 pro da /system cannot mount diyor wipe kısımında da system gözükmüyor pithblack twrp de çözüm yolu varmı bunun acaba
  13. B

Yardım Mİ6X Kısır Döngü

20.3 20.4 denedim şimdi 19.3 deneyeceğim
  14. B

Yardım Mİ6X Kısır Döngü

Portlu Masik P çok güzel ama işte root atınca kısır döngüde kalıyor eu.beta öneririm onda sıkıntı yok root konusunda felan daha sade istiyorsanız miroom olabilir
Üst Alt