begamermc kullanıcısının son içeriği

1. B

Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

arkadaşlar mi9t stokta pfjruxm v10.3.10. 0 Rus romu kurulu bu globali. direk mi flash ile clear all yapıp flashlasam sorun olur mu?
  2. B

Rom HavocOS V3 android 10 stabil

kamerada sorun yaşayanlar var mı ? en son havocos android 9 olan sürümü vardı, kamera yeşil çekiyordu, aosp extended 7'dide yan uygulamalarda (instagram ve whatapp) yeşil çekiyordu.
  3. B

MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

arkadaşlar son bir sorum olacak ama Eu Stabil 11.0.3.0 bu sürüm için ilk spoilerin altındaki kernel vb şeylerini kurmam gerekir demi ? (kerneli pil ve performans için kurmak istiyorum) birde benim miui 11 updatetinden sonra ahize sesi kısıldı da temizlememe rağmen çözüm olmadı root ile nasıl...
  4. B

Yardım Redmi 5 Plus stock roma dönemiyorum

ilginiz için çok teşekkürler bir gene benzeri bir sorunda bunuda denerim hocam
  5. B

hocam dediğiniz gibi yaptım açıldı tel bu seferde google kurulum yaparken durduruldu hatası yedim sonra ise miflasher ile temiz kurdum ve şuan sorunsuz çalışıyor çok teşekkür ederim. Eğer böyle bir sorun yaşayanda var ise orangefox 10 sürümünü kursun, emin değilim etkisi olur mu ama temiz bi...
  6. B

MIUI 11 Redmi 5 Plus Eu Stabil 11.0.3.0 OEGCNXM V11 8.1 Kurulum

Merhabalar arkadaşlar, şu sıralar maalesef telefon yüzüne biraz sinirliyim bir hatağam olursa kusuruma bakmayın, telefona şuan pitchblack recovery ile aospextended 6.6 kurdum kamera dışındaki uygulamalarda foto çekerken(mesela whatapp) kamera yeşil çekiyor. Miflashtan stock rom flashladım son...
  7. B

Arkadaşlar miui 11 updatindeki kasmalardan sonra custom rom deniyim dedim ve başta aopsextended 7 kurmaya karar verdim. Twrp ile flashlayamadığım için orangefox recovery ile flashlayım dedim. Kurulumun yarısında bu cihaz desteklenmemektedir hatası aldım. En sonunda havoc os 3.0 kurdum. Ama havoc...
Üst Alt