beelink kullanıcısının son içeriği

1. B

Rom Mi 6 Miui10 ilk Custom Rom

Hocam bu romun mi mix 2 için geliştirilmiş olanı var mı
  2. B

Rom Amazfit STOCKfied ROM V.1.3.5 - 1.5 Multilanguage

Hocam romun tüekçeleşmesi telefon dili türkçeyken bluetooth kopması olmayacağı anlamına mı geliyor? Yani kopma sorununun nedeni saatte türkçe dil olmaması mıymış ?
  3. B

Rom Mi Mix 2 için Xiaomi.eu 8.3.22 Oreo Güncellemesi

Hocam uygulama ayarlarından otomatik başlatmayı aktifleştirip pil tasarrufunu kısıtlama yok olarak seçin sorun kalmıyor
  4. B

Satış --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

Hocam valla ithalstçılardan daha fazla güven veriyorsunuz yolunuz açık olsun:)
  5. B

Güncelleme Mi Mix 2 için 8.3.16 Miui 9 Global Beta Rom (Android 8 Oreo)

Bence temiz kurulumla deneyim açısından üzmez seni geçebilirsin bence ben güncellemeleri otadan alıyorum.Ama eu yla bi farkı var mı dersen oreo nun getirdiği ekstra bi şey yok
  6. B

Hocam geçen haftaya göre daha iyi bildirim panelini düzeltmişler notification shade gelmiş, bu arada whatsapp için bildirim sorunu başta vardı yine sonra ayarlardan otomatik başlatmayı açtım ve pil tasarrufunu kısıtlama yok a getirdim.Bunu yaptığımdan beri hiç bildirim gecikme sorunu...
  7. B

Gelmiyor hocam.Bu arada 8.1.17 sürümü çıktı şimdi indiriyorum onu deneyebilirsiniz isterseniz
  8. B

Bence bildirim sorunu çözülmeden geçmeyin
  9. B

xiaomi eu a notification shade geldi mi peki hocam
  10. B

Hocam bi ikimiz kullanıyoruz sanırım bu telefonu :D Bana ayın 11 inde ota dan geldi, bildirim sorunu oluyor bazen onun dışında temiz kurulum yapmadığım için sanırım arada uygulama çökmeleri oluyor. siz şu an kullanıyor musunuz ?
  11. B

Rom MIUI 9 - 8.1.11 Global Beta ROM Güncellemesi

Bu arada mi mix 2 e güncelleme askıya alındı diyor ama bana ota dan güncelleme geldi.Notification shade şu an yok.
  12. B

İpucu Mi MİX 2 için kılıf, kapak, aksesuar öneri ve yardımlaşma alanı

Ben hala kutudan çıkan kılıfla idare ediyorum :)
  13. B

Yardım Mi5s lg panel ghost sorunsalı?

Hocam bende de vardı bu telefon ve ghost screen app iyle tüm izler kayboluyordu(ilk başta uygulayınca değil bi süre d).Bence cihazların çoğunda yazılımsal hatta aklıma şöyle bi çözümde geliyor miuitr rom geliştiricisine rca etseniz mi5s için ekran ayarını standart olarak öyle verse arkada...
  14. B

İnceleme MIUI TR - 8.1.7 Güncelleme Özeti

Hocam ekibiniz de mi mix 2 için bi geliştirici var mı ya da olacak mı ?
  15. B

Yardım 1000-1.300 Lira Arası Telefon Önerisi

Hocam ben mi5s öneririm donanım olarak google pixelle aynı yalnız 128 gb lık olanını alırsanız jdi panelle geliyor ve ghost screen sorunu yok
Üst Alt