Bedrettin Bal kullanıcısının son içeriği

1. Bedrettin Bal

Rom POCO X3 PRO Endonezya Rom V12.5.1.0.RJUIDXM (Android 11) İndirme Bağlantıları

Arama ve mesajlaşma Mi, sürümler aynı sadece alınan güncelleme durumuna göre numaralandırma farklı. Rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.
  2. Bedrettin Bal

Rom POCO X3 PRO Endonezya Rom V12.5.1.0.RJUIDXM (Android 11) İndirme Bağlantıları

Rom genel olarak sorunsuz ve global roma göre daha akıcı. Fastboot modunu mi flash tool ile sorunsuz yüklersiniz. Tekrar bl kapanmasın istiyorsanız mi flash'ın alt kısmındaki temizleme ve data kilit seçeneğinin seçili olmamasına dikkat edin.
  3. Bedrettin Bal

Yardım Ses düzeyi yetersizliği

Flat Equalizer - Bass Booster programını Google Play'den indirip yükleyerek ses yükseltme konusunda çok iyi sonuç alabilirsiniz. Tam sürümünü net ortamından aratıp yüklerseniz reklamsız kullanırsınız.
  4. Bedrettin Bal

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.5.0 QJZIDXM İndirme Bağlantıları

Mevcut twrp üzerinden orange fok twrp zip flashlayın, sonra orange fox ile Recovery Rom yüklemesini yapıp işlem sonunda wipe-data-yes ile silme yapıp başlatın.
  5. Bedrettin Bal

Merhabalar forumdaşlar. Poco X3 Pro için resmi stabil Endonezya Rom V12.5.1.0.RJUIDXM Android 11 Recovery ve Ota bağlantı linkleri aşağıdadır. Fastboot bağlantısı linki daha sonra eklenecektir. Recovery Rom İndirme Bağlantısı...
  6. Bedrettin Bal

Rom POCO X3 PRO (Vayu) MiuiMiX v12.5.2.0 Stable Android 11 İndirme Bağlantısı

Hocam magisk 23 sürümü ile solid üzerinden kopyalama yapıyorum. System app remover ile de sistem uygulamalarını kladırabiliyorum. Birde güvenlik uygulamasında temizleyici çalışmadığından apkmirror sitesinden miui cleaner apk dosyasını indirip kurunca temizleyici ve uygulama kaldırma çalışıyor.
  7. Bedrettin Bal

Rom Poco X3 Pro [Vayu] Miui 12.5.3.0 Xaiomi.eu Rom (Android 11) İndirme Bağlantıları

Kurulum bittikten sonra yeniden başlatmadan önce, wipe-data-yes ile silme yapıp öyle başlatın.
  8. Bedrettin Bal

Rom Poco X3 Pro [Vayu] Miui 12.5.3.0 Xaiomi.eu Rom (Android 11) İndirme Bağlantıları

Linkler 12.5.2.0 sürümüne güncellenmiştir.
  9. Bedrettin Bal

İndirme linki 12.5.2.0 sürümüne güncellenmiştir. 1624353709 Merhaba, twrp üzerinden rahatlıkla yüklersiniz. Yükleme bitince wipe data silmesi yapıp başlatın ve kurulumu yapıp kullanın. Magisk yüklü gelir. İsterseniz kaldırırsınız.
  10. Bedrettin Bal

Kurulum bittikten sonra yeniden başlatmadan önce data silme işlemi yapıp (wipe data-yes) öyle başlatmayı deneyin
  11. Bedrettin Bal

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_POCOX3NFC_V12.0.1.0.RJGMIXM_v12-11.zip/download 1623609008 Buyurun size Android 11 eu rom. Bilgisayardan indirip, twrp ile yükleyin.
  12. Bedrettin Bal

Soru Poco X3 Pro Şebekeyi 2G Moduna Alma

Üstad resmi romların hepsinde aynı ayar var diye biliyorum. Ayarlar menüsünden yapılıyor. Ben 4 aşamada nasıl olduğunu resimlerini ekleyerek göstereyim.
Üst Alt