bedirhanakcl kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Note Fe vs Mi Note 3

Arkadaşlar 1 hafta içersinde bi telefon alıcam 2.200'e kadar bütçem var note fe'yi dizaynını falan beğeniyorum ama şarjı az gidiyormuş sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim
  2. B

Çözüldü Mi note 3 alsam pişman olur muyum?

Anladım teşekkür ederim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. B

Herhangi bir sorunu var mı ve almamı önerir misiniz. Alındığında yapılması gereken bişey var mı? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. B

Ne zamandır kullanıyorsunuz? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. B

Arkadaşlar şuan iphone 6s kullanıyorum ve hiç memnun değilim bu telefondan günde 3 kere şarjı fulluyorum oynadığım 2 oyun var critical ops ve rules of survival şarjı hemen bitiyor şimdi size sorum mi note 3 alsam bi günü çıkartır mıyım veya üzerine 1000 lira koyup one plus 5t mi alsam...
  6. B

Soru Mi note 3 alınır mı

Oyunlarda note 3 nasıl peki yani ben rules of survival ve critical ops oynucam onları kasmadan oynatır mı ayrıca uzun vadede sd660 performans düşer mi? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. B

Soru Mi note 3 alınır mı

Anladım teşekkürler Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. B

Soru Mi note 3 alınır mı

Güncellemeden dolayı kasabiliyomuş bazı kullanıcılar öyle yazmış tek eksiği güncellemeler sıkıntılı geliyor anladığım kadarıyla Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. B

Soru Mi note 3 alınır mı

Kasma donma oluyor mu Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  10. B

Soru Mi note 3 alınır mı

Şarjından falan memnun musun peki Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. B

Soru Mi note 3 alınır mı

5t alıcam ama sar değeri gözümü korkutuyor biraz [emoji28] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  12. B

Soru Mi note 3 alınır mı

Ben de mi note 3’le one plus 5t arasında kaldım sen de 5t kullanıyosun sanırım sence hangisini almalıyım [emoji1] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. B

Yardım Cepport mu Migros mu?

Ordan alıcam teşekkürler Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. B

Teşekkürler sağolasın hocam [emoji1303] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. B

Anladın hocam peki iphone’dan geçiş yapıcam nasıl bilgileri aktarabilirim bi bilgin var mı? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Üst Alt