Beatzy kullanıcısının son içeriği

1. B

Amazfit Saatler için Bootloader Unlocker Bot - Yeni Yöntem

Hocam selamlar bu konu fastboot ile alakalı mı tam olarak çözemedim konu dışına da çıkmak istemiyorum fakat amazfit verge saatim fastboot ekranında kaldı nasıl çözebilirim ?
  2. B

Yardım Seri Numarası Öğrenmek

Maalesef hocam seri numarası bu değil
  3. B

Yardım Seri Numarası Öğrenmek

mümkün olduğunca net çekmeye çalıştım fakat cihazımın seri numarasını bulamıyorum ürünün kutusu da elimden mevcut değil a-101 den 130 tl ye aldım ürünü garantiye göndereceğim fakat seri numarası bilgisi istiyorlar ne yapmalıyım ? fişi duruyor
  4. B

Yardım Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Kısık ses Problemi

27/05/2021 tarihinde A-101 de Kutusu Taşıma esnasında hasar aldığı için 100 tl ye aldığım cihazın fişi var bu garanti için yeterli midir ?
  5. B

Yardım Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Bluetooth Kulaklık Şarjı dolsa bile kutu ışığı sönmüyor

kutunun şarjını tamamen bitirdikten sonra sönecektir ardından tekrar şarj ettiğinizde de sönmüyorsa servise göndermekten başka çare kalmayacaktır
  6. B

Çözüldü Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Teknik Servisi

çalışmayan kulaklığın düğmesine basarak şarj yuvasına oturt kesinlikle düzelecektir aynısını yaşadım
  7. B

Yardım Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Kısık ses Problemi

Sol kulaklıkta ses normal gelirken sağ kulaklıkta kısık geliyor işitme ayarlarından sağ tarafa yatkın yaptım fakat normal olarak kullanmak istiyorum bir çözümü var mı garantiye göndermeli miyim ? (cihazı sıfırladım olmadı, cihazı unut yapıp bağlandım olmadı, başka cihazda denedim yine olmadı şu...
Üst Alt