bdrayr kullanıcısının son içeriği

1. bdrayr

Yardım miui11 ota güncellemesi sonrası kayan bildirim gelmiyor.

Selam. Bende dün yükseltme sonucu bu problemi yaşadım. Biraz kurcalama sonucu problemi çözdüm. Hala aynı sorunu yaşıyorsanız, ayarlar>bildirimler> kayan bildirim çıkmasını istediğiniz bir uygulamaya girin ve "Önemlilik" seçeneğini bulup onu "yüksek" olarak işaretleyin. Kayan bildirim çıkmasını...
  2. bdrayr

Yardım Mi Max 3 Ekran Sorunu

Ben, Ayarlar - ekran - kontrast & renkler kısmında "soğuk" seçeneği aktif halde kullanıyorum. "Varsayılan" seçildiğinde biraz sarımtrak duruyor.
  3. bdrayr

Rehber Mi Max 3 TWRP Recovery ile Custom Rom Kurulumu

Tesekkurler.. Hocam yanlislikla rom'u silmis olabilecegimi dusundugum icin, elimin altinda olsun diye beklemeyeyim diye rom dosyasini indiriyordum, yaptigim buydu.. Saygilar. 1563030558 Merhaba. Bahsettiginiz gibi rom'u silmisim muhtemelen. Tekrardan yukledim hocam tesekkurler. Sanirim bu isler...
  4. bdrayr

Soru Twrp kaldırma

Hocam merhaba. Cihazım twrp yükleme sonrası sanırım bootloop'a düştü, uğraştım ama çıkaramadım. Bende miui flash tool ile yazılımı tekrardan yükledim. Fakat android yazısında takılı 50 dakikadır. Forumda araştırma yaparken sizin mesajınıza denk geldim ve sormak istedim. Benim cihazımda da mi...
  5. bdrayr

Hocam cevap için çok teşekkürler. Flash işlemi tamam, normalde sanırım 10/15 dakika arasında açılması lazım cihazın ama şu an 20 dakikayı geçtiğine göre başka bir şey denemem gerekiyor. Bir yandan da Kararlı MIUI V10.3.2.0 PEDMIXM indiriyorum.
  6. bdrayr

Merhaba. Cihazım mi max 3, global rom yüklü. Cihazımın bl kilidini açtıktan sonra herhangi bir rom yüklemeden magisk root yaparak kullanmak istiyordum. Bootloader kilidi açıldıktan sonra yukarıdaki işlemleri sırasıyla eksiksiz olarak yaptım. Twrp yüklendi, wipe data sonrası cihaz 30 dakikadır pb...
  7. bdrayr

Yardım Outlook Bildirim Sesi Problemi

Daha once denemistim ama duzelmemisti, su an tekrar kaldirip yukledim, bu sefer duzeldi. Cok tesekkurler. :) Yalniz hala istenilen ses secilemiyor. Olsun, buna da sukur diyelim.
  8. bdrayr

Yardım Outlook Bildirim Sesi Problemi

6-7 aydir mi max 3 kullaniyorum. Cihazi ilk kullanmaya basladigim zamanlarda bu problem yoktu, bildirim sesi outlook ayarlarindan secilebiliyordu. Sanirim miui arayuz guncellemesinden sonra bu problem ortaya cikti. Outlook belki 15 kez guncellendi ama sorun cozulmedi. Artik sessiz mail'e alistim...
  9. bdrayr

Rom Mi Max 3 Global Kararlı MIUI V10.3.1.0 PEDMIXM [ Android 9/PIE ] İndirme bağlantısı

Bazi sorunlardan bahsedildigi icin ben 9'a guncelleme yapmadim. Bu guncellemeyi 9'a yukseltmeden yapma sansimiz yok sanirim, tesekkurler.
  10. bdrayr

Rom Mi Max 3 Global Kararlı MIUI V10.3.1.0 PEDMIXM [ Android 9/PIE ] İndirme bağlantısı

Bilgi icin tesekkurler. Android 8 kullaniyorum, MIUI guncellemesi yaptigimda android surumu otomatik olarak guncelleniyor mu?
  11. bdrayr

Soru MiMax3 için Android9 Guncellmesi

Son bir kac gundur guncelleme icin bildirim geliyor fakat guncelleme bolumunu acinca herhangi bir guncelleme gozukmuyor, ardindan bildirim kayboluyor.
  12. bdrayr

Haber Resmi Android pie güncellemesi

Bildirimi duruyordu ama simdi guncelleme kismina girdigimde kayboldu, herhangi bir guncelleme gozukmuyor.
  13. bdrayr

Haber Resmi Android pie güncellemesi

Bana da bugun geldi, henuz guncellemedim.
  14. bdrayr

Yardım Ekranda Sorun Var!

Cihazimda boyle bir sorun hic olmadi, global rom kullaniyorum, herhangi bir yazilim degisikligi isine bulasmadim henuz. Yalniz, gecen gun bu konuyu okudugumun aksami eve gittigimde, cihaz ekrani acikken ekran isigi kisilip acilmaya basladi. Cihazi 2 kez resetledim, hala ayni sorun(!) devam...
  15. bdrayr

Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

Merhaba, beni ekleyebilirsiniz tesekkurler.
Üst Alt