bckulaksis kullanıcısının son içeriği

1. B

HyperOS Xiaomi 13T (Aristotle) - EEA Avrupa Kararlı Rom HyperOS1.0.2.0.UMFEUXM İndirme Bağlantıları

Chimera adlı uygulamayı indirip kurun, tüm driverları kuracaktır. Aynı hatayla karşılaşmıştım bu uygulama ile hallettim 1703865701 Evet, şuan 6.9
  2. B

HyperOS Xiaomi 13T (Aristotle) - EEA Avrupa Kararlı Rom HyperOS1.0.2.0.UMFEUXM İndirme Bağlantıları

Miui ya göre akıcılık biraz gösteriyor kendini, diğer türlü aynı görünüm bana göre. Ram kullanımı da 7 9 GB arası biraz fazla
  3. B

Bende sabaha karşı 4 de kurdum, tüm uygulamaları yükledim şuan görünüşte sıkıntı yok görünüyor. 8 buçukta sarıdan çıkardım şuan 11 itibari ile %83 ara ara sosyal medya kullandım biraz da online oyuna baktım. Stabil görünüyor şuan
  4. B

Soru 13tpro 4.5 g ve VOLTE sorunu

Aynı sıkıntı bende de var, 13t kullanıyorum Rize de şehir merkezinde 4.5 g çekmiyor ama köyde 4.5g çekiyor
  5. B

Rom Android 14 Rom nereden indirilebilir?

Stabil değil, hatalar var. Sarj hızlı bitiyor ve kopyala yapıştır çalışmıyor. Pek bir fark göremedim. 4.5g ye bağlanmama sorunu da devam ediyor 1 gün anca deneyebildim sonra eu roma geri döndüm.
  6. B

Rom Xiaomi 12T (plato) eu ROM (xiaomi.eu_multi_PLATO_V14.0.1.0.TLQMIXM_v14-13)

Keşke bende güncel tutabilsem miui 14 de Rize merkezde 4g bağlanmıyor mecbur 13 kullanıyorum
  7. B

Yardım Miui 14 Xiaomi 12T şebeke, 4.5 g ve Lte Sorunu

Bl kilidini açıp global ve eu rom denememe rağmen fayda etmedi Rize şehir merkezinde sürekli bağlantı kopuyor ama köyde her hangi bir sorun yok bu gidişle telefonu attıracak
  8. B

Soru MIUI 14 sonrası LTE çekmiyor

Şimdi bende Rizedeyim merkezde 4 g yok köyde 4 g var anlamış değilim nasıl bir sorun anlamadım. Acaba cihazın band ile olan bir hatası mıdır. Merkezle köy arasında tünel var tünelin bir tarafı 4 g bir tarafı 3g
  9. B

Denedim, evim köyde ve şuan 4.5g sıkıntısız çekiyor ama merkezde iş yerime gidince 4.5g çekmiyor çektiği zaman internete bağlanmıyor maalesef
  10. B

Şuan bootloader kilidi kapalı, sürüm düşürebilir miyim acaba, canımı sıktı artık
  11. B

Sim kartı bir ay önce yeniledim
  12. B

Merhaba bu sorun bende de var şuan, Geçen hafta 12t aldım güncelleme geldi yaptım ve 4g gitti maalesef ama bir detay yakaladım Rize de yaşıyorum merkezdeki iş yerinde telefon 3g çekiyor ama köydeki evime geçince sıkıntısız 4g çekiyor düzeltebilen var mı bu sorunu
  13. B

Yardım Hoparlör arızası

2. El bir mi11t aldım cihazda her hangi bir sorun yok yalnız medya sesini en yükseğe alınca patlama yaşanıyor ama orta seviyeye getirince her hangi bir patlama olmuyor. Hoparlör kısmına birşey kaçmış olabilir mi yoksa hoparlör mü patladı. Patladıysa tamirini nerede yaptırabilirim. Şimdiden...
  14. B

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

En son sürümü yükledim, güç tuşuna sadece dokunmam la ekran kilitleniyor ve direkt açılıyor bu sizde de oluyor mu?
  15. B

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro - MIUI 13 22.10.26 EU Beta ROM - 13.0.7.0 EU Stabil ROM [Android 12]

Dünden beri kullanıyorum, hiç bir sıkıntı gözlemleyemedim şuan güzel çalışoyor sistem. Sarj yavaş alıyor gibime geldi ve pil tüketim kısmında ekran bölümü nedense yok ve gece 1 de telefonu %41 sarjla bıraktım sabah 8 de yine aynı %41 sarj vardı pil tüketimi benim açımdan şuan iyi durumda 1638720682
Üst Alt