baywuntov kullanıcısının son içeriği

1. baywuntov

Sohbet WeChat eski üyelik açma sorunu

Hocam iletişim numaramı yazıyorum size :)
  2. baywuntov

Sohbet WeChat eski üyelik açma sorunu

Hocam WeChat aktif olarak kullanıyorum eğer bana QR kodu iletebilirsen yardımcı oluyum :)
  3. baywuntov

Mod Xiaomi.eu 12.5 Uyumlu Miui Camera Mod (08.07.2021 Güncellendi)

Mi 8 de çoğu özellik çalışıyor miui 12.5 yüklü sorunsuz
  4. baywuntov

Yardım Mi 8 ahizden az ses gelmesi

Silikon çift tarafli bant al bir parça kes ve ahize kısmına yapıştır kaldır bunu bı kaç defa dene %100 sonuç alırsın sakız denemeni önermiyorum kesinlikle ahizede kalabilir
  5. baywuntov

Soru Stock Kamera Uygulamasını AOSP Rom'da Kullanabilir miyim?

Cihazin rootluysa anxcamera kurabilirsin magisk modulu olarak sitesinde mevcuttur
  6. baywuntov

Soru Kilit Ekranı 1 Bildirim 3 Bildirim olarak Görünüyor

Eğer çok fazla sorun olmayacaksa tema ayarlarından kilit ekranını varsayılan temayı seçin. En azından temadaki diğer özellikleri kullanmış olursunuz hocam
  7. baywuntov

Korona Virüs oldum

Hocam cok gecmis olsun bende yakin zamanda atlattim farzedin grip oldunuz odaniza cekilin ve izolasyon saglayin hastaliginiz insallah rahat gececektir ve bol bol balgam cikartmaya calisin tekrardan cok gecmis olsun
  8. baywuntov

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

Google uygulamalari icin https://www.mediafire.com/file/idnlsnws6lwtf2x/GoogleInstaller_3.0.apk/file Bunu indirip kurun ortadaki mavi butona basacaksiniz uygulamalari indirip.kuracaktir eger tus her kurulumdan sonra mavi olursa yine basin
  9. baywuntov

Diğer Geçmiş Olsun Hakkı Alkan

Cok sagolun hocam insallah bir kac gune negatif sonucunu alacagiz :)
  10. baywuntov

Diğer Geçmiş Olsun Hakkı Alkan

Gecmis olsun tez zamanda toparlanir insallah
  11. baywuntov

Çözüldü Mi Band 4 Kordon

:) Siz yazın bana adresleri yakın zamanda stoklarım gelecek size yollarım :) 1576582788 hayır hocam orijinal değil :) ama malzeme kötüde değil :)
  12. baywuntov

Çözüldü Mi Band 4 Kordon

bana özelden adres gönderebilirseniz size bir kaç adet göndereyim :)
  13. baywuntov

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Sifirdan kurulum yapinca mi cloud'ta ki sms yedekleri geldi mi sizde ?
  14. baywuntov

Soru Miui 11 china klavye

Klavye gercekten guzel gerek temalari gerek kullanimi baya stabil olarak calisiyo ama sadece cince olmasi buyuk sknti google play linkinden indirebilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sohu.inputmethod.sogou
Üst Alt