bayramxx kullanıcısının son içeriği

1. bayramxx

Yardım Netflix uhd nasıl izlerm

Redmi note 6 pro 1578226778 Googledan ve forumlardan biraz araştırma yaptım bütün mesele l1 sertifikasi olmamasıymis ama magisk ile atılabilen telefonlar var benim modelime uygun dosyayı bulamadim :( belki farklı bi çözüm yolu vardır
  2. bayramxx

Yardım Netflix uhd nasıl izlerm

Uhd netflix hesabim olmasına rağmen 480p izleyebiliyorum hatta 480 den de düşük sd 360p fln telefon ile iligili olduğunu düşünüyorum nasıl 1080p izleyebilirim
  3. bayramxx

Madalya MIUI Türkiye Market Google Play'de Yayınlandı - Madalya Ödülünü Sende Al

İndirdim madalyayı bekliyorm :) Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. bayramxx

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Takipteyim :) Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. bayramxx

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Teşekkürler :) Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. bayramxx

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Wuwuwuw madalyaaaa [emoji2422] Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. bayramxx

Yardım Screen Recorder sistem seslerini kaydedemiyorm

Redmi note 6 pro da yok işte miroom beta en son sürümdeym Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. bayramxx

En son miroom betadaym Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. bayramxx

Miroom yüklü bazı formlarda çözüm diye sunulan apkları da denedm ama olmuyo xposet modülleride yükledim başka uygulamalarda denedm twrpden flaslamadigim çözüm diye sunulan dosya kalmadı nasıl çözebilirm özet: sistem seslerini kaydeden ekran kaydedici arıyorum Android 9.0 uyumlu olması lazm :)...
  10. bayramxx

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V10.3.5.0 PEKMIXM Stabil

Bende şuan miromdayım gayet güzel Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. bayramxx

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Xiaomi.Eu MIUI v10 V10.3.5.0 PEKMIXM Stabil

Peki siz ne kullanıyorsunuz :)
  12. bayramxx

Soru Redmi note 4 V9.2.2.0 hangi guncelleme paketi sd icindir

Burdaki güncelleme pakerlerinden hangisi benim telefona uygundur yardim edebilirmisiniz Telefon:redmi note 4 snapdragon 4/64
Üst Alt