bayramdeu kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi Band 4 Tema ve Cihazı Bulma da Sorun

Diğer kullanıcı arkadaşlar sizlerde de öyle ben garanti kapsamın da müşteri Hizmetlerini aradığımda oradaki bayan kendininde kullandığını ve bu temaları değiştirip telefonu bul uygulamasının çalıştığını o yüzden cihazı garanti kapsamında aldığımı yere götürmemi söyledi
  2. B

Evet hocam bunlar 1585218723 B
  3. B

Merhabalar Arkadaşlar Mi Band 4 Kullanmaktayım Telefonum İPhone 1-Mi 4 deki temalardan sadece bir tanesini değiştirebiliyorum. Diğer üç tema hiç değişmiyor. 2 defa fabrika ayalarına döndüm. Yazılımı son yazılım ile güncelledim bir çok şey denedim ancak bulamadım buraya ve başka yerlere baktım...
  4. B

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın Herkese benim ufak bazı sorularım olacaktı forumda varsa da ben göremedim sanırım Mi Band 4 kullanıcısıyım İphone Telefon kullanmaktayım mi 4 de sadece bir temayı değiştiriyorum diğer 3 tema hep sabit değişmiyor nedendir Birde mi 4 Den cihazı bul tam çalışmıyor İPhone dan mi ama bir...
  5. B

Mod Mi Band 4 Olmayan Temaları Koyabilme

Merhabalar ben yeniyim bir hususta yardımınıza ihtiyacım var mi Band 4 var İphone telefonda yeni tema yüklediğimde sadece bir tema değişiyor diğer üç tema sabit bunlarıda değiştirmek için ne yapmam lazım birde bileklikten telefon bul özelliği çalışmıyor telefona bağlanamdı sorunu alıyorum bunu...
Üst Alt