bayramavci kullanıcısının son içeriği

1. bayramavci

Yardım Whatsapp Hesap Problemi

Modlu da denedim malesef , işin garip taraflarını üst mesajlarda belirdim. Wp hizmeti ile iletişime geçiyorum papağan gbi aynı şeyleri tekrarliyor .s 1698255726 Aynen hocam businesi bile denedim , velakin profilim başka kişilerde aktif duruyor. Mesaj atıldığında tek tık
  2. bayramavci

Hocam yine tenezzül edip cevapladıgin için teşekkür ederim. Ama ondada nafile galiba bu problemde tek denim , biraz daha WhatsApp siz takilayim bakım belki bi çözüm çıkar 🤦
  3. bayramavci

Hayır hocam , SMS isteniyor yazısı çıkıyor yarım tur atana o uyarıyi veriyor, karmaşali bir problem var ama anlamadım bir türlü 🙄
  4. bayramavci

Hocam dediklerinizi yaptım bir çok şey yaptım ama malesef , örneğin bu hatayi veren telefonda babamın numarasını deniyorum kod gonderiliyor. Şahsi numaramda böyle bir problem var.(diyecem) Arkadaşın ios telefonunda da numaram üzerine whatsabim açılıyor 🤢
  5. bayramavci

Android 3 adet telefon ile numara giriş yapmaya çalıştığım zaman , aşağıdaki görselde ki hatayi veriyor... 2 telefon rootsuz, 1 telefon rootlu.. İos telefon uzerinden deneme de ise whatsapp hesabım açılıyor... Bu problemi yaşayan var mi , varsa lutfen çözüm onerisinde bulunursaniz sevinirim...
  6. bayramavci

Yardım Pocophone f1 mah Şarj problemi?

Cümleten selamlar. Poco f1 telefonum mevcut. Samsung şarj başlık var elimde orjinal veya sahte bilmiyorum. 5.0V- 1.55A. (1500-1600) arasi mah ile şarj ediyor.. Orjinal başlığı var telefonun 12v-1.5 A , yarim saniye sonra şarj kesiyor. Nedendir acaba?
  7. bayramavci

Yardım Şarj soketi. Bilgine ihtiyacım var.

Cümleten iyi forumlar.. Pocophone f1 telefonum mevcut. Şarj soketi ile ilgili problemim var.. orjinal sarj soketim ekran kendiliginden kapandığında veya kapattigimda(kilit ekrani) telefonun ekrani geri açılmıyor. (Güç tuşu, cift dokunma, kaldırma, vb) ve 2 , 3 dakika sonra telefon restart...
  8. bayramavci

Yardım Class 0 Mesajı ve Spam Sorunu

Son 2 3 aydır , babama ve bana denk gelen class mıdır nedir , ilk kendimde denk gelince, telefonuma virüs kaçtı galiba dedim , neyse ki 2 3 tekrardan sonra gelmedi 🫣
  9. bayramavci

İpucu SELinux: Enforcing ve Permissive modları ayarlayın ve düzenleyin.

Magisk modülü olsun , termux olsun , değişmiyor bu neden? telefonum şarj soketini değiştirdikten sonra sürekli birini halletsem diğer bir problemde uzun uzun uğraştırıyor. Önceleri bir problemle bu kadar uğraşmadım.
  10. bayramavci

Yardım Hızlı şarj sorunu. Sanirsam gündemde bu problem var.

Tamamdır efendim , bi kontrol etmeye çalışacağım , teşekkür ederim 🫡
  11. bayramavci

Kernel D8G Kernel

Hocam denedim her türlü fastboota düşüyor nedense , ben daha önce de günlük rom kernel degistiren biriydim nadiren fastboota düşerdim. Ama anlamadim engelleyen birşey var sanki, bilgili üstadlar daha iyi anlar gibi ama onlara bı turlu denk gelemedi sorunum 🤢
  12. bayramavci

Kernel D8G Kernel

Hocam sanırsam o rom da da kurdum fastboot ta düşüyorum neden bilmiyorum. Yavaş sarj sorunum var , o yuzden kernel değiştirmeye calisiyorum 🤢
  13. bayramavci

Kernel D8G Kernel

Hocam benim telefon poco f1 , bu kerneli yüklediğim zaman fastboota düşüyor. Tabiki sizin verdiginiz linkteki değil, poco f1 d8g kerneli , android 10 sistemim
Üst Alt