bayram38 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi Note 10 Lite Wifi Çekim Gücü

SefaMeert cozumu bulabildinmi bende de 1 seneyi geckin var modem degistirdim yazilim miui 12 11 denedim yine ayni oyuna girer girmez modemin yaninda da olsam 2 dise dusuyor
  2. B

Yardım Mi 8 lite oyun kolu sorunu

Merhaba benim bir sorunum var cihazim mi 8 lite otg ile oyun kolu bagladim. cihazda hic bir hareketlilik yok.oyun kolu veya otg de bir sikinti yok baska bir cihazda bagladim ana menude gezinti yapiyo ama cod mobile hic bir tus basmiyo boyle bir sorunla karsilasan varmi yardimci olurmusunuz
  3. B

Yardım Kronik sorunsuz xiaomi telefon onerisi

Simdiki teknolojiyle bir cok telefon ureticisi ve bir o kadar da telefon var.alacagimiz telefonda amuda kalkmasini beklemiyoruz.benim kronik ten kastım bazi modellerde isinma hata verme hat cekimi hatti gormeme bazilarinda wifi de sikinti yani normal kullanicilara sıkıntı yapan cihazda almak...
  4. B

Eyvallah kardesim sagolasin bilgilerin icin.xiaomiden vazgececez herhalde bu yazilim probleminden dolayi.p30 lite a odaklanayim.bir yondende sikintimiz ozellikleri her yerde ayni gostermiyo mesele 6gb ram 128 hafiza diyo kimi yerde de 4gb ram 128 hafiza diyo.kimi 3400 mah kimi 4000 mah batarya...
  5. B

Eyvallah dedigin olay benim mi 8 lite var oyuna girince wifi cekimi dusuyor.
  6. B

Sagol hocam beklentim cok yok kronik sorunu olmasin yeter.bazi xiaomide sorunlar var ufak veya buyuk.tesekkur ederim onerin icin arastirmaya note 8 proyla baslarim eyvallah
  7. B

Merhaba xiaomi kullanicilari yeni xiaomi telefon alacagim.kronik sorunu olmayan 3000 tl ye kadar telefon bakiyorum.kullananlar memnun kalanlar kamerasi, wifi cekimi,hat cekimi gibi vb..onerilerinizi bekliyorum simdiden teşekkür ederim.iyi forumlar
Üst Alt