baynikotinn kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım mi9T cihaz sıfırlama

Cihazım bir ara brick oldu. Allah razı olsun burdaki arkadaşlar sayesinde stock rom yükledim flaşla falan dediler hiç anlamadığım herhalde yaptım. twrpnin olup olmadığını dediğiniz şekilde kontrol edebilir miyim ?
  2. B

Yardım mi9T cihaz sıfırlama

Herkese merhabalar. Malum yollarla kaydedilmiş mi9T cihazımı yarın satmayı düşünüyorum. Alan kişiye sıfırlayıp vereceğim ama fabrika ayarlarkna dön seçeneği şu durumda imkansız sanırım. Sizden ricam nasıl sıfırlayabilirim cihazımı. Herkese iyi forumlar.
  3. B

Soru Mİ9T Pil Kullanımı

Herkese merhaba miui ailesi. Son 1 haftadır mi9t cihazımda batarya tüketimi çok fazla arttı. kullanım istatistiklerini paylaşıyorum yorumlar mısınız lütfen sizdede ekran bu kadar pil tüketiyor mu acaba
  4. B

K20 Pro 12gb/512

Merhabalar arkadaşlar elimde 2 adet k20 pro premium 12gb ram 512 gb hafızaya sahip cihaz vardır. yurtdışı cihazlar sıfır kapalı kutuda istanbuldan arkadaşlar varsa buyursun.
  5. B

Soru K20 Pro Premium

Merhabalar arkadaşlar haftaya yurtdışından bir arkadaşım gelicek mi note 10 yada k20 pro premium 12/512 arasında seçim yapmamı söyledi. mi9T kullanıyorum incelik ve kullanım açısından bu cihazdan çok memnunum. siz ne dersiniz fikirleriniz benim için değerli
  6. B

Satış XİOAMİ Mİ8 6/256GB SATILIK

Cihaz tertemizdir. Çin romu bulunmakta isteyen global rom yüklenir. Çiziksiz sıkıntısızdır. Aksesuarlarla beraber verilecek. sevgiler
  7. B

Yardım Mi9T MİUİ 11

herkese merhaba miui ailesi. android bilgim zayıf mi9T botloader kilidi açık bir cihazım var. global kararlı rom yüklü miui 10 yani. miui 11 eu sürümüne telefonumu nasıl geçirebilirim acaba. dediğim gibi andorid bilgim zayıf sabrı bol birinin bana yardımcı olma şansı var mı acaba sevgiler
  8. B

Yardım Mi9T miui 11 yükseltme

herkese merhabalar miui ailesi. mi9t cihazımı brick yaptığım için miui 10 stock global roma geçmek zorunda kaldım. cihazımı tekrar miui 11e yükseltmek istiyorum android bilgim zayıf sizden ricam bilgisayar olmadan bu işlemi nasıl yaparım ?
  9. B

Soru mi9T miui 11

cihaz zaten sıfır yedeklenicek birsey yokeu roma gecsem twrpyi nasil yaparim
  10. B

Soru mi9T miui 11

herkese merhaba miui 10 global stock romdayim miui 11 betaya nasil geçerim acaba yardımcı olurmusunuz
  11. B

Soru Mi9T MIUI 11 sonrası ekran kilidi

Denedim gayet güzel düşünülmüş 1569661209 Herkese teşekkür ediyorum ilginiz için
  12. B

Soru Mi9T MIUI 11 sonrası ekran kilidi

Herkese merhabalar. Dün cihazımı mıuı 11 beta sürümüne güncelledim. Herşey gayet güzel şuanlık herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Tek canımı sıkan ekranı kilitlediğinizde önce durum çubuğunun olduğu bölge kararmakta sonra tüm ekran kararıyor. Çözümü varmıdır ? Herkese iyi forumlar
Üst Alt