baymurat kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber [Alternatif Yöntem] Redmi Note 8 Pro Brick Kurtarma (Linux)

Bu yöntem başka modellerle de olur mu?
  2. B

Yardım Signal Messenger

Üstad, hepsini denedim olmadı. Nihayetinde Global Rom a geçtim. Şimdi çalışıyor. İlginiz, alakanız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.
  3. B

Yardım Signal Messenger

Üstad, uygulama google play store dan yüklendikten sonra uygulamayı açıyorsun, gerekli izinleri onayladıktan sonra tel no gir kısmına geliyorsun. Tel nonu girdikten sonra ilerlemiyor, yuvarlak dönüp duruyor, burda kalıyor. Diğer cihazlarda bu adımı anında ilerleyip aktivasyon kodu geliyor ve...
  4. B

Yardım Signal Messenger

Üstad, bunların hepsini denemiştim olmadı. Ya çin romundan yada miui 12 den kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Uğraşlarım devam ediyor. Hayırlısı bakalım. Teşekkürler.
  5. B

Yardım Signal Messenger

Olmadı. Muhtemelen çin rom olan bütün telefonlarda var bu sıkıntı. Çözeceğiz fakat biraz vakit alacak.
  6. B

Yardım Signal Messenger

Olmadı bu da olmuyor
  7. B

Yardım Signal Messenger

Yahu konu nerelere geldi, benim sorunumun çözümü ile ilgili tek bir mesaj var oda server kaynaklı demiş, ancak server kaynaklı değil. Cünkü global rom da herhangi bir sıkıntı yok. China rom ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Bunun da bir çözümü vardır ancak burda olmadığını görüyorum. Yine de...
  8. B

Yardım Signal Messenger

Slm. Arkadaşlar, Miui 12 china rom yüklü olan cihazıma signal messenger i play store dan yüklüyorum ancak gerekli izinleri verdikten sonra doğrulama kodu alamıyorum, sürekli dönüp duruyor. Bunu global rom olan başka bir cihazda denedim oldu. Çözümü bileniniz varmı.
  9. B

Yardım miui 12 sonrası mi8 çin romu yüklü cihazım google play store açılmıyor

O sizin bileceğiniz, fakat bazı uygulamalar play store ve eklentilerini ister çalışması için.
  10. B

Netspeed ve millenicom çıkmazı

Bu hangi kampanya? Hangi paket adını verebilir misiniz. Teşekkürler.
  11. B

İnsanlar bi teşekkür bile etmiyor, sorunları giderildikten sonra. Çok yazık.
  12. B

Hiç bir fikrim yok. Eli kulağındadır, sürekli kontrol edin.
  13. B

Arkadaşlar bu sorun 2 yöntem ile çözülür. Basit olanı: 1) Settings--Apps--Permissions--Autostart gidin. 2) "Google Services Framework" gidin ve "Allow apps to start automatically" ve "Allow the app to be started by other apps" ikisini de aktif yapın. Zahmetli olanı: 1) Telefonunuzun yedeğini...
  14. B

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

hocam görüştüm, aynı yer mi yoksa?
  15. B

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

tamam, haber beliyorum, saygılar.
Üst Alt