baykus54 kullanıcısının son içeriği

1. B

İpucu Mi 10 Lite Zoom - Kullanıcı Yorumları

tam olarak nerde
  2. B

İpucu Mi 10 Lite Zoom - Kullanıcı Yorumları

Şuan lite zoom için 3300 TL fiyat verdiler normal mi
  3. B

Yardım Mi note 10 imei çift sim kart kullanımı

herkese iyi günler yeni telefon alacağım mi note 10 düşünüyorum. ancak çift hat kullananbiriyim . Alacağım telefon yurtdışı olduğu için imei repair yapılması gerekiyor çift hat stabil bir şekilde kullanılıyor mu mi note 10 ile mi 10 lite zoom arasında seçim yapsanız hangisi olurdu ?
  4. B

Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Mİ6 garantili telefonumun DELTA da ekran değişimi oldu 500 tl verdim ve batarya sorunu olduğunuda belirttim. Ekran yapıldı batarya için üç kere servise gitti sonuç: ekran ve arkapak şişti tahminen bataryanın şişmesi kaynaklı siz siz olun deltaya sakın göndermeyin .
  5. B

Çözüldü şirket bilgileriniz:?

hızlı bir sonuçç almak için buraya yazdım kendi sitelerinde böyle bir bilgi yok.
  6. B

Çözüldü şirket bilgileriniz:?

Firmanızın ünvanı vergi numarası mersis numaralarınızı öğrenebilir miyim teşekkürler.
  7. B

Soru Mi 6 Ekran Süresi ( batarya değişti)

kesin çözüm olacağını bilsem yaparım ama kesinlik yok sanırım
  8. B

Garantili diye servise yolladık . Mİgrostan almıştım birde migros üzerinden göndereyim garantiye. 4 kere aynı sebepten gönderince değişim yapılıyor diye biliyorum.
  9. B

açıkçası aynı süre
  10. B

Delta garantili telefonumu batarya nın çok fazla gitmemesi sebebiyle gönderdim. ilkinde entegre değişti denildi. İkinci de batarya değişti denildi. Telefonda yeni bataryayla aldığım ekran süresi 2 saat 55 dakika . En güncel orjinal sürüm yüklü hiçbir şekilde rom felan atılmadı en son orjinal...
  11. B

Yardım Mi6 şebeke çekim sorunu

hocam bende deltaya gönderdim batarya için telefon çekmemeye başladı açık alanda değilde apartmanın zemin katında felan tek çizgi çeken yerlerde hiç çekmemeye başladı . sizdede böyle bir durum muydu ?
  12. B

Yardım Ekran değişimi

Garantisi eylülde bitiyor. Yarın bi deltayi arayacağım. Şu söylenti doğru mu orjinal yedek parçasınin olmadığı 1557347142 AliExpress te orjinal yedek parça satan mağaza var mı link atar mısınız
  13. B

Yardım Ekran değişimi

Bugün dış camı çatlattım. Daha önce başına gelen nerde yaptırmali İnternette birkaç yere sordum 400 440 TL arası fiyat veriyorlar. 400 olan orjinal diyor bence yalan 440 TL olan kaliteli yan sanayi diyor daha önce başına gelenler bi yardımci olursa sevinirim. Teşekkürler.
  14. B

Yardım Pil sorunu

Bende 2 haftadır var.. Çözümü nedir
  15. B

Soru Mi 6 wifi otomatik bağlanmama

teşekkürler dediklerinizi uygulayınca sorun düzeldi
Üst Alt