bayhanyorulmaz kullanıcısının son içeriği

1. B

Çözüldü Hangi Gapps paketini seçmeliyim?

Konuya hakim olmadığım için soruyorum. Cihazım Android 11 ama Gapps paketleri versiyon 10 yazıyor , bir yanlışlık yok değilmi
  2. B

Sohbet 6 ay sonra freedos sorunu

Key içerisinde zararlı yazılım :D:D
  3. B

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

CAHNGELOG 21.4.21-22 Sistemi Yeni - Hacim UI değişiklikleri Ayarlar Düzeltme - "Erişim Noktası Adları" erişilemez olabilir Düzeltme - Gizlilik korumasında birkaç küçük bölüm eksik - Kilit ekranı ayarlarında "Duvar Kağıdı Döngüsü" eksik Düzeltme - "Çift uygulamalar" ve "İkinci boşluk eksik...
  4. B

Sohbet [PC][Chrome Extension] Youtube Üzerinden Kolayca Mp3 İndirmek

Burdaki hazır kodlar güvenlimi ki https://www.tampermonkey.net/scripts.php
  5. B

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

değişikliler nedirki , değermi yüklemeye ?
  6. B

Çözüldü Mi 8se cihazıma arama yapamıyor

Mi8 SE için 21.3.17 diye rommu çıktı
  7. B

Rom Xiaomi EU Global Rom

Xiaomi EU sitesinde yayınlanan stabil romlar Çin romu değil gibi. Bildiğim kadarıyla 7 haneden oluşan cihaz rom kodunda ortadaki ''C'' harfi çin romu olduğuna işaret . Bunla birlikte Fastboot rom yayınlamaya başlandı Xiaomi EU geliştiricileri tatktikmi değiştirdi acaba.
  8. B

Rom Mi8 SE MIUI 12.5 Rom Çıktı - MiuiCC v21.3.3

Değişiklikler ««« Miui VI Port 21.3.x »»» - Base xiaomi.eu Redmi Note 7 - Features: + Unlock fingerfrint after reboot + Change Micloud setting on top + Status bar + Sound tool + System animation + Secretary + Clear speaker + Ignore accidental touch on the edges + Smart network + Live Wallpaper...
  9. B

Rom Mİ8 SE Pixel Experience Çıktı

Çok iyi rom. ilk defa bir Aosp romu bu kadar beğendim , cihaz kendine geldi yahu , uçak oldu mübarek.
  10. B

Mobil Paylaşım açıldığı anda cihaz bootanimatina giriyor. Kapatıp açana kadar düzelmiyor.
  11. B

Yasal Türkiye cihazıysa gerek yok ama türkiyedeki Mi8SE cihazların %99 Kaçak 1615308880 Twrp ile yükleniyor sonrasında romu kurduktan diğer pitchblack recovery yükleniyor 1615309092 Enson yayınlanan eu stabil rom yüklü olan telefona yüklerken cihazdaki google whatsapp gibi hesapları kaldırdım...
  12. B

Yardım Mi9T Sim Kartımı okumuyor. IMEI atılmasına rağmen

her iki sim kart tepsisini dene. Genellikle imei atılan cihazlarda simcard 2 aktif oluyor.
  13. B

Yardım Ana ekran düzeni sorunu

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/ Bu siteden indirip kurma şansınız varsa system Lanucheri güncelleyin derim Alfa beta stabil ayrı ayrı denemen gerekebilir
Üst Alt