bayfat kullanıcısının son içeriği

1. B

Rom [AOSP] ArrowOS OFFICIAL Android 11 OSS Vendor [9T Pro | K20 Pro] 23.01.2022

Teşekkür ederim hocam, bu rom da uzun süre kalacağımı düşünüyorum o yüzden böyle ara ara sorularımla rahatsız edebilirim, kusuruma bakmayın... Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

Bu rom u her gün 700 MB güncelleyecek miyiz arkadaşlar, önemli bi değişiklik olursa mı güncelleyelim.. yine bi güncelleme geldi, bayağı bi değişiklik var listede ama... Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. B

Teşekkür ederim önerileriniz için... Adguard fazlaca biletler istiyor html vs. Blokada iş görüyor şimdilik... Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. B

Çok teşekkür ederim aydınlatıcı bilgileriniz için, telefonuma bilinen uygulamalar dışında fazla bir şey yüklemiyorum. Tek istediğim şu an temiz bir Arrow üzerine magisk yükleyip, müzik ve video için YouTube vanced, Bluetooth kulaklık için viperandroid ve haber siteleri; bundle vs. reklam...
  5. B

Rom çok güzel, RR yi de beğenmiştim ama 5 gündür 0 hata... Bliss ekran parlaklığını ayarlayamıyordu, bi kaç kere de donma olmuştu... Resurection Remix stabildi ama yarı ingilizce ve bana göre hemen hemen bliss ile aynı gereksiz bi çok özellik... Bu rom tertemiz düşünülmüş, OnePlus 8t almayı...
  6. B

giriyor hocam sıkıntı yok şimdilik... Teşekkür ediyorum bilgiler için
  7. B

magisk yüklemedim de, NikGApps core yüklüydü... şimdi bu halde NikGapss i tekrar mı flashlamalıyım acaba, telefon güncellemeyi aldı, orange ile yükledi ve normal olarak açıkldı, sanki bir değişiklik yok gibi...
  8. B

Arkadaşlar telefonuma az önce ArrowOS v11.0 VANILLA raphael 19 Şubat 2021 704 MB bir güncelleme geldi, indirdim güncellemeyi... Lakin yüklemeyi direk telefondan mı yoksa TWRP den mi yapacağım... Telefondan yüklersem eğer TWRP den ART Dalvic cash falan yapmam lazım mı...
  9. B

teşekkür ederim, rr yi dediğim gapps le kurmuştum şimdi sırf bunun için tekrar temiz kurulum yaptım... içime sindi ama :) tekrar teşekürler hocam, hızır reis gibisin maşallah...
  10. B

teşekkür ederim hocam, gapps arm 64 10 pico yükledim şimdi... ama arow yüklerken kullandığım NikGApps Android 11 nicro çok sade ve hoştu.. bu arada klavye tahminimiz doğru mu acaba
  11. B

teşekkür ederim hocam, peki bi şey sorcam hocam şimdi bu rom a geçtim ama tekrar resurection remix e geçmeyi düşünüyorum, ama bu rom u yüklerken kullandığım NikGApps Android 11 RR yüklerken kullanabilir miyim... RR android 10 bu paket 11...
  12. B

hocam kullandığınız klavye nedir, ben aosp klavyede sizin ki gibi tam türkçe karakterleri de gösteren bi stil bulamadım..
  13. B

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 10 [MIUI12 ~ AOSP ~ MIUI11] Viper4Android + Dolby Digital Plus

hocam önceki mesajlarda denildiği gibi, magisk son sürümü indirdiği için önceki viper apk yi yükledim... yalnız dediğim gibi, 1. adımda sizin gösterdiğiniz gibi bir magisk kurulumu yapamadım. Resirection remix rom dan mı kaynaklandı bilemiyorum. şimdi yolladığınız dosya ile denicem ama bu apk...
Üst Alt