batuhnbs kullanıcısının son içeriği

1. batuhnbs

Rehber Quallcom İşlemci Cihazlarda VoLte-VoWifi PDC programı ile etkinleştirme

adımları izleyerek mi8 12.5.2 eu da bimcell ile yaptım volte zaten çalışıyordu vowifi de geldi teşekkürler
  2. batuhnbs

Yardım xiaomi mi 8 sebeke kapali alanda cekmiyor

bimcell sim yerine turkcell simde sorun ortadan kalktı ben de inanamadım bu duruma sorun çözülmeseydi 500tl ye şebeke entegre tamiri yaptıracaktım
  3. batuhnbs

Yardım Mİ8 YERE DÜŞTÜ Ekran Bozuldu mu?

arkadaşlar Mİ8 telefonum yere düştü. Telefona arama geliyor parmak izine tepki veriyor Ekranda yukarıda çok azıcık ışık gözüküyor ve ekran kasadan ayrılmak üzere Bu ekran tamamen bozuldu mu?
  4. batuhnbs

Turkcell zaten destek vermiyor mu mi 8 e, rootsuz
  5. batuhnbs

operatorünüz ve mi sürümünüz nedir acaba 1647115405 bu işlemi yaptıktan sonra yurt dışına çıksam yine vowifi çalışır mı
  6. batuhnbs

Rootla bu işlemi gerçekleşirdikten sonra wipe data factory yapsak veya başka rom yüklesek işlem geçersiz olur mu?
  7. batuhnbs

Soru Mi 8 VoWIFI Turk Telekom

yanıt için teeşkkürler
  8. batuhnbs

Yardım xiaomi mi 8 sebeke kapali alanda cekmiyor

bende de aynı sorun var
  9. batuhnbs

Çözüldü Mi 8 Ahize Sesi Sorunu Çözümü

sakızla temizledim bende arttı bir miktar
  10. batuhnbs

Soru Mi 8 VoWIFI Turk Telekom

Arkadaşlar çeşitli yöntemlerle Mi 8 telefonunda Turk Telekom hatla VoWIFI çalıştıran oldu mu? Ona göre bl kilidini açmak istiyorum. Tr cihazı
  11. batuhnbs

MIUI 12.5 Mi 8 miui12.5.2 eu rom geldi, en performanslı rom bu bence

hocam 12.0.3 ten geçtiğime pişman olur muyum buglar veya şarj sorunu var mı acaba? teşekkürler
  12. batuhnbs

MIUI 12.5 Mi 8 miui12.5.2 eu rom geldi, en performanslı rom bu bence

hocam peki 12.5 e geçtiğimde ekstra bir işlem yapmadan vowifi kullanabilir miyim hat ttelekom veya hiç güncelleme yapmadan 12.0.3 sürümünde vodafone taksam vowifi çalışır mı?
  13. batuhnbs

hocam bu işlem işin root şart mı yoksa rootsuz bir şekilde mi uyguladınız acaba
  14. batuhnbs

Yardım güncelleme sonrası imei sv 00 gitti

merhaba, elimdeki rootlu redmi note 8 i twrp den 12.0.4 andorid 10 a güncelledim ancak güncelleme sonrası imei sv 00 oldu yani gitti bu benim için sorun yaratır mı? imei in kendisi duruyor ve şu an şebeke var modem efs yedek almıştım geri getirebilir miyim? teşekkürler
Üst Alt