Batuhanyildirm kullanıcısının son içeriği

1. Batuhanyildirm

Mod Kullandığınız Magisk modülleri neler?

Yazıdan anladığım kadarıyla IPS, LCD ekranlar için amoled görüntü efekti sağlıyor. Bunu renk ayarlayarıyla oynayarak yapıyor olması muhtemel. Ek olarakta ekranda oluşacak piksel yapmalarını önleme gibi bir faydası olduğunu söylemişler.
  2. Batuhanyildirm

Satış OneDrive 5 TB + Office 365 - Canva PRO

Hocam çok teşekkür ederim, diğer arkadaşlara göre uygun fiyat, kullanımda herhangi bir sorun yok.
  3. Batuhanyildirm

Satış Lisans Satışı --- Windows 10 Pro * Office 2019 * Office 365 * Kaspersky * Canva Pro * Steam Random Key

Merhabalar Office 365 ve Google drive için bilgi alabilir miyim? Patlama olasılığını yine bende aynı şekilde merak ediyorum.
  4. Batuhanyildirm

Satıldı Office 365 + OneDrive 1TB 20₺

Merhabalar hocam, mail uzantısı ne oluyor verdiğiniz maillerde?
  5. Batuhanyildirm

Soru laptop upgrade mantıklımı

Lehimlerin hepsini uygun şekilde söken makinalar var,bunlar bir kaç büyük kurumda mevcuttur.Farklı versiyonlar da masaüstü bilgisayar gibi sök tak olan anakartına sahip cihazlarda var.Yani Yeter ki yapılmak istensin.
  6. Batuhanyildirm

Anladım hocam,sağlıklı olanı da böyle kullanmamak galiba.İyi forumlar :)
  7. Batuhanyildirm

Sohbet Kedi sahiplendim taktik verirmisiniz

Hocam arkadaşım da british kedi besliyor 4-5 aydır.Annesi de arkadaşımındı yavruyu Ankara'ya getirdik.Bunları sopa ucunda zil olan bir oyuncağı var bayılıyor resmen ona :D Tavsiyem bir kaç güzel oyuncak almanız ve evinize alışmasını sağlamanız olacak.Ha bir de unutmadan olur da acil dışarı...
  8. Batuhanyildirm

Yardım note 6 pro problem

Ben aynı cihaza sahip değilim hocam fakat daha önce çentikli telefonlarda böyle sorunlar olduğunu ve gelen güncellemeler ile düzeldiğini görmüştüm
  9. Batuhanyildirm

Hocam cihazın anakartına uyum sağlayıp, sağlamayacağı konusunda kesin bilgi edinmenizde fayda var aynı zamanda takacağınız parçalarında boyut olarak uygun olması gerekir.Upgrade yapan bir kaç kişi okumuştum ama ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.
  10. Batuhanyildirm

Yardım note 6 pro problem

Hocam gelecek olan bir güncelleme ile düzelecektir diye düşünüyorum,yabancı forumlarda bunlarla alakalı aramalar yaparak aynı sorunlar var mı bakabilirsiniz.
  11. Batuhanyildirm

Sohbet Taksit Seçenekleri hk.

Bu kadar zam mevzusu varken devlet eski şekilde taksit mevzusuna dönmez sanmıyorum,çünkü toplu parayı çevirmek daha mantıklı.
  12. Batuhanyildirm

Tema PocoPack [Poco Launcher][Poco F1 İkon Paketi]

Sağol hocam,eline sağlık :)
  13. Batuhanyildirm

Soru Parmak izi okuyucusu nasıl temizlenir?

Rica ederim,iyi forumlar.
  14. Batuhanyildirm

Yardım Mi 4 ekrana görüntü gelmiyor.

Hocam bende Ankara'da ikamet ediyorum fakat telefon hakkında sorunlarım için --SEFA-- hocama yolluyorum İstanbul'a.Güvencesini veririm ve kendisine referansım.Kendisiyle iletişime geçmenizde fayda var.
  15. Batuhanyildirm

Soru Parmak izi okuyucusu nasıl temizlenir?

Hocam hafif nemli bir bezle parmak izi okuyucusunun ortakısımlsrını ve kenarlarını temizleyebilirsiniz.Elinizin terli,yağlı olması da bu konularda etken
Üst Alt