batuhancann kullanıcısının son içeriği

1. B

Rom [Miui7] [I9500] Samsung Galaxy S4

Kardeşim romu doğru sıkıntısız indirdiğine inanıyosan philz touch dene bende twrp ile yüklenmiyordu hiç bi zaman philz ile yüklüyordum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. B

Rom [Miui7] [I9500] Samsung Galaxy S4

kardeşim öncelikle telefonuna uygun Rom u indirmelisin. Daha sonra telefonu kapatıp (Acma+ses acma+home) tuşlarına birlikte bas samsung yazısı görünce acma/kapama düğmesinden elini çek recovery moda geçiş yapıyorsun. Eger yoksa nasıl indirip kurulacagina bakman gerekir.(Philz Touch recovery i...
  3. B

Rom [MIUI 8] [GT-I9500] rom versiyon [6.10.31 ve 6,11,5]

Kardeşim rom daki genel sorunlardan birisi
  4. B

Rom [Rom]CM 14.1][7.1 N][Mi4]

Evet çok iyi rom geliştirmeye devam ediyorlar iyi seçim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. B

Orası Öyle fakat deneyip Yüklemek isteyenler için paylaştım. GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. B

Rom Redmi Note2 Icin Tüm 6.0.x Romlar

Hiçbir romu ben yapmadım Tüm Teşekkürler Geliştirici ve Yapanlara aittir! TWRP yukleme: Mega.NZ (twrp 3.0.2.2) ****************************** Benim Tercihim(En İyi Romlar) Resurrection Remix + RR * CM ****************************** CyanogenMod 13: * Mega.NZ - (01/01) Mega.NZ...
  7. B

Arkadaslar Mi4 cihaziniza Cm14.1 yani Android Nougat 7.1 yükleme. ROM Çin sitesinden aldığım için resimler cince dir. Rom İndirme Linki GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

Rom [Rom][Redmi3s][Cm 13.0 Unofficial]

CyanogenMod 13.0 for Redmi 3S (unofficial and alpha) Downloads Download Installation guide * Download cm-13.0-[latest_date_here]-UNOFFICIAL-land.zip * Reboot to recovery mode * Factory reset (for first-time flashers) * Flash the ROM * Flash GApps (for first-time flashers) * Reboot...
  9. B

Rom [MIUI8][I9500] Galaxy S4 6.0.1 [6.10.12]

Hayır apkmirror dan alternatif çözüm 6.0 M için olanı doğru uygulamayı yüklediğiniz den emin olun. Teşekkürler GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. B

[ROM] WiUi v5 [Cancro] [4.4.2]

Link paylaşırken URL komutlariyla paylasirsaniz kopyalayıp yapıştırma zahmetine girmeyiz.Tesekkurler.
  11. B

Tema İcon Paketi +2000

izni nasil ayarlicaz miui 7 port rom kullaniyorum.
  12. B

Mod Bildirim Çubuğu Merkezi Saat [Miui8]

linkini paylasirmosin
  13. B

beyler Gapps yukleyemeyenler bu adimlari izlesin 1 ilk once google play store kurun son surum her cihaza uyumlu surumu sonra apkmirror.com dan google play services indirin (arm+arm64 nodpi android 6.0+)olanindan daha sonra Guvenlik>izinler>google play servisleri ve tum izinleri tik yapin...
  14. B

Madalya MIUI 8 Madalyası

Maalesef port rom :( GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

Beyler sürümle İlgili ufak bi bilgim bile yok pan.baidu bildiginiz üzere sıkıntılı bi site anca sizin deneyimlerinizle ogrenebiliriz ben kurmadim
Üst Alt