batubakir kullanıcısının son içeriği

1. batubakir

Tema Yüksek kalite ZİPPO Kilit ekranı sesl

Ellerinize sağlık yaptım olan ses de gitti sessiz kaldım yardım edin lütfen
  2. batubakir

Sohbet Kablolu Kulaklık Type C

Arkadaşlar malumunuz Xiaomi telefonlarda 3.5 mm jak girişi yok type c var haliyle 3.5 takmıyoruz aparatsiz apartla ses kalitesinin düştüğünü düşünüyorum. Normal 3.5mm kulaklık mi alsam yoksa type c kulaklık mı? Varsa kulaklık tavsiyesi alabilirim Max 130 ₺
  3. batubakir

Yardım WhatsApp Görüntülü Görüşmede Görüntü Kasıyor

Aynı sorunu ben de yaşıyorum maalesef yok mu ikisininde çalıştıracak çözüm
  4. batubakir

Soru Merhabalar, İphone'dan Xiaomi'ye geçilir mi

Hocam eğer 8 plus satıyorsanız alabilirim anlaşırsak. Mi Note3 var bende de eğer isterseniz takas isterseniz nakit
  5. batubakir

Yardım Instagram sorunu

Hâlâ aynı umarım düzelir böyle erişim sağlanmıyor tam teşekkür ederim ilginiz için
  6. batubakir

Yardım Instagram sorunu

Anladım arkadaşlar sorun hesabımdaymış ama yine bir çözüm bulabilmiş değilim başka telefonlarda da aynı şekilde açılıyor hesabım. Instagrama nasıl ulaşacağım? Veya ne yapabilirim
  7. batubakir

Yardım Instagram sorunu

Her şeyi denedim sanırım benim ınstagram hesabımda olanlar olmuş başka hesaplar deniyorum normal biçimde açılıyor ama yalnızca benim ınstagram hesabım öyle başka telefonlarda da denedim yine aynı şekilde değişik açılıyor nasıl halledeceğim acaba? Verdiğin bilgiler yardımlar için de ayrıca...
  8. batubakir

Yardım Instagram sorunu

normalde ınstagram böyle değil arkadaşlar biliyorsunuz sadece bu da değil güncellemeden sonra seni hikayene etiketleyince biri, bunu hikayene ekle ibaresi çıkmasi lazım o da yok acaba miuidan mi telefondan mi benim Instagram hesabımdan mı neden böyle çok sinir bozucu eski sürümlerin hepsini...
  9. batubakir

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

İyi forumlar diliyorum herkese. Üvey evlat mi note 3 güncellemesi yok yanlışım yoksa bilgisi olan var mı bu konuyla alakalı ne zaman gelir
  10. batubakir

Soru Rootsuz Google Camera - Mi Note 3

Var mı?
  11. batubakir

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Çok teşekkür ediyoruz öncellikle. Saygılar Mi note 3 linkler ölü hocam.
  12. batubakir

Mod Dolby Atmos (MiUI 9 - 11 & Android 9 - 10)

İyi forumlar. Ben bu dolpyi kurduktan sonra ahize hoparlöründe cızırtılar olmaya başladı ve çok rahatsız edici eskiden ses daha akıcıydı şimdi hışırtılı gelmeye başladı nasıl kaldıracağım bu dolpyi veya ahize sorununu nasıl çözebilirim?
  13. batubakir

Mod Dolby Atmos (MiUI 9 - 11 & Android 9 - 10)

Peki arkadaşlar nasıl kaldıracağız bu dolpyi
Üst Alt