basmane kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi band 2 çalışmıyor

Yok hocam mi band 3 aldım.Mi band 2 kenarda yatıyor.
  2. B

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Bildirimlerde çağrılarda sıkıntı yok.Görüntüler önceki sayfalarda başka arkadaşların mesajlarında mevcut.
  3. B

Türkçe süper oldu. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. B

Clear yerine açık,bulutlu,yağmurlu,karlı olarak değiştirilmeli. Batarya mı yazıyor türkçe sürümde sisteme pil olarak değiştireyim siz yazmışsınız.Kendileri günceller.
  5. B

Türkçe yazılım yüklenmiş. https://geekdoing.com/threads/turkish-firmware-1-2-0-8.79/ Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. B

Sildim yine fayda yok hocam yine olmadı.
  7. B

Teşekkür ederim bilgi icin.3 siparişi verdim 2 yi kenara kaldirdik bakalim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. B

Emeğinize sağlık konu ile alakasız ama ekran koruyucu siparişi vermelimiyim.Kolay çizilecek gibi duruyor mu? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. B

Yeni konu açmak istemedim benim mi band 2 çalışıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor.Bununla ilgili yazılım falan var mıdır? Yoksa ekran mı gümlemiştir.Yabancı siteleri araştırdım Şarjını bitirin %100 e kadar şarj etmeyin kendi kendine düzelir gibi birşeyler yazmışlar.
  10. B

Adam mesajları görmezden geliyor.Keyfini bekliyoruz hiç bir tepki yok yaparız ederiz demek yok işim var de sıraya aldık de gönlümüz olsun. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Üst Alt