Bashirr kullanıcısının son içeriği

1. Bashirr

Soru Redmi Note 7 HyperOS

Merhaba. Redmi Note 7 için Hyper OS portlanmış linki var mı? Forumda bulamadım
  2. Bashirr

Yardım Whatsapp doğrulama kodu

Arama ile yapıldıkta da çalışmadı 1701245631 Bu iş numarası. Eskisi yok)
  3. Bashirr

Yardım Whatsapp doğrulama kodu

Merhaba. Bir kaç aydır karşılaştığım bir sorun. Aktiv whatsapp numaramı başka bir telefonda açmak istedikte doğrulama kodu gelmiyor. Her defasında 1 saat sonrasına atıyor, sonra ise 15 saat, 1 gün falan. Bu sorunu nasıl düzelte bilirim?
  4. Bashirr

Yardım Galaxy Watch eşleşmiyor

söylediklerinizin aynısını yaptım yine de çalışmadı. Aynı yerde kalıyor
  5. Bashirr

1630040959
  6. Bashirr

telefona format atmak zorunda kalırım diye korkuyorum. imei repair işlemini kendim yapmadım çünkü
  7. Bashirr

Merhaba. Telefon s20 rootlu ve imei atılmış durumda. Galaxy Watch ile eşleşmiyor. Bu kısımda kalıyor. 20 dakika falan bekledim yine de aynı sorun. Programı silip yeniden yükledim, saate reset atdım, kapattım falan yine de aynı sorun. Rootla ilgili ola bilir mi?
  8. Bashirr

Rehber WhatsApp Yedeğini Geri Yükleme

Hocam, whatsapp klasöründeki tüm klasörıeri kopyalayıp fmwhatsapp klasörüne attım, hepsinin de önüne fm yazdım. Numaramı yazdım mesajlar geri yüklendi. Sonra bunların hepsini kopyalayıp orijinal whatsapp klasörüne attım. Tabi isimlerin önündeki fm yazısını sildim. Numaramı yazıp kayıt olmak...
  9. Bashirr

Mesela crypt.14-ü 12 yapsam düzelir mi acaba?
  10. Bashirr

1 aydır her 2 yedeği alıp orjinalden aeroya geçmek istiyorum. Yerel yedeği buluyor ama geri yüklenmiyor. Bu yedekten geri yüklenemedi gibi bir hata veriyor
  11. Bashirr

Hocam ben orjinalden aeroya geçmek istiyorum. Şimdi ben google drive yedeklemesini kapatıb sadece yerel yedekleme yapıb, orjinali silip aeroyu yüklesem mesajlar geri yüklenecek mi?
  12. Bashirr

Yardım Aero whatsapp-a geçmek istiyorum, ama mesajlar geri yüklenmiyor

Söylediğiniz gibi bilinmeyen kaynakları açtım, yedeği gördü, ama yine de hata veriyor. Database klasöründe de sadece sonu 14 ile biten dosyalar var
  13. Bashirr

Ben hep yerel kayıtla mesajları geri yüklüyordum
  14. Bashirr

Merhaba. Aerowhatsapp kullanıyordum, 2 hafta önce orijinala döndüm. Dünden beri aeroya dönmek istiyorum, ama mesajlarım geri yüklenmiyor. Yedekleme falan hepaini yaptım, yine de olmuyor. Yardımcı olursanız, çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
  15. Bashirr

Soru N9750 ve N9758 arasındakı fark

Merhaba. Note 10 plus N9750 ile N9758 arasındakı fark nedir? Yani bem N9758 için olan romu N9750-ye flash işlemi yapabilir miyim?
Üst Alt